У житомирських багатоповерхівках крадуть чавунні труби. Підвали будинків затоплюють нечистоти

Шрифти

Близько трьох тижнів у мікрорайонах Малікова та Паперова фабрика орудують «каналізаційні» злодії. Невідомі зламують замки до підвалів багатоповерхівок та вирізають чавунні труби системи водовідведення.

Натомість нечистоти з усього будинку замість каналізації потрапляють у підвали, повідомляє Житомир лайф.

За словами комунальників, виявляють крадіжки люди, які вранці відчувають сморід з підвалів багатоповерхівок.«За останніх три тижні було виявлено крадіжки у десяти будинках в мікрорайоні Малікова та по вулиці Слобідській. Викрадають чугунну систему водовідведення. Поліція виїжджає на місце, фіксує, складає протоколи і все. Збитки завдані компанії, тобто кошти витрачені на відновлення системи, становлять близько 40 тис. грн. Також у двох будинках на Малікова викрали гальмівні котушки ліфтів. Ймовірно, крадіжки відбуваються уночі. По проспекту Миру, 12 близько 2 години ночі люди викликали наряд поліції. В цьому будинку вирізали повністю всю систему водовідведення. Злодії зрізають штаби, збивають замки в підвалі. Люди почули гуркіт і викликали поліцію. Зазвичай ми виявляємо це вранці, коли люди починають відчувати сморід. А коли наші працівники приїздять за викликом – виявляють, що труби викрадені», – пояснила представниця керуючої компанії «Домком-Житомир» Валентина Бойко.

Після кількох звернення щодо крадіжок поліція відкрила кримінальне провадження та почала розслідувати справу.

«На даний час до житомирського відділу поліції надійшло кілька заяв від жителів. На місце виїжджали працівники поліції. За фактом крадіжок розпочали кримінальне провадження та тривають заходи спрямовані на встановлення причетних осіб», – розповіла прес-офіцер ГУНП у Житомирській області Алла Ващенко.

Популярні новини області