Радомишльська міськрада отримала звернення від керівництва Радомишльського ринку у якому після попередньої відмови погодилася на відновлення роботи ринку у частині реалізації продуктів харчування та іншої продукції, яка не заборонена Постановою Кабінету Міністрів України.

Add a comment

Уряд посилює обмеження в країні через коронавірус. Так, з 6 квітня заборонено перебування у громадських місцях без маски.Українські новини подали роз’яснення юриста, адвоката Олександра Дульського про поняття громадського місця .

За його словами, згідно з постановою Кабміну щодо заходів протидії коронавірусу, там немає згадки про публічні місця, але є згадки про громадські місця.

Add a comment

Інформація  Радомишльської міськради станом на 08 квітня 2020 року:

Радомишльський Центр ПМСД:

-на прийом до сімейних лікарів АЗПСМ м.Радомишль 07.04.2020 року звернулось 63 пацієнта, із них – з ГРВІ 3 пацієнтів, яким призначено амбулаторне лікування, звернень на телефон чергового лікаря не було.

-пацієнт, у якого методом ПЛР виявлено фрагменти РНК вірусу SARS-CoV-2., знаходиться під наглядом сімейного лікаря, скарги відсутні.

-засобами індивідуального захисту працівники підприємства забезпечені.

КНП «Радомишльська лікарня»:

- за минулу добу до міської лікарні тяжких хворих не поступало.

- нових хворих з ознаками на COVID -19 не виявлено.

Add a comment

09 квітня 2020 року, о 10.00 священниками УПЦ буде здійснено хресну ходу та звершено молитви для захисту містян та нашого міста.
Хресна хода буде здійснена на автомобілі по місту та його околицях з чудотворними іконами- повідомляє міськрада

Add a comment

Оперативна інформація станом на 07 квітня
Радомишльська міськрада інформує про ситуацію станом на 07 квітня 2020 року:
Радомишльський Центр ПМСД
- на прийомі у сімейних лікарів, 06.04.2020 року перебувало 50 пацієнтів, з них з ГРВІ – 7, лікарями призначено амбулаторне лікування, звернень до чергового лікаря не було.
КНП «Радомишльська лікарня»
- за минулу добу до міської лікарні тяжких хворих не поступало.
Нових хворих з ознаками на COVID -19 не виявлено.

Add a comment

Райвідділок Радомишльської поліції повідомляє, що дільничі офіцери поліції з метою активізації взаємодії в умовах дотримання правил карантину у період протидії та поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 проводять зустрічі з органами державної влади, місцевого самоврядування.

Зокрема органами соціального захисту (міських, районних державних адміністрацій), центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, та з іншими категоріями населення.

Так, 06.04.2020 року така зустріч відбулася з головою Вишевицької ОТГ. На зустрічах обговорюються ті чи інші проблемні моменти, шляхи їх вирішення, проходить обмін адресами та даними тих категорій осіб, які або потребують допомоги або за якими потрібен нагляд і т.п.

Також проводяться профілактичні бесіди, роз'яснення санітарно-протиепідемічних правил і норм, обмежувальних протиепідемічних заходів та багато іншої корисної інформації

Add a comment

- Минулого тижня до поліції звернулось жительки міста про ошуканство на загальну суму 5 000 грн. Нині правоохоронці встановлюють причетних до кримінальних діянь осіб. Розпочато розслідування.

Add a comment

В інформації «Радомишль-інфо» під заголовком «У Радомишлі дозволили роботу продуктового ринку, але створили комісію по контролю за дотримання забезпечення протиепідемічних заходів" йшлося про дозвіл на період карантину, що встановлений в Україні, ТОВ «Північна торгова компанія ЛТД»здійснювати торгівельну діяльність об’єктів торгового обслуговування населення, які здійснюють торгівлю продуктами харчування.

Однак у сьогоднішню п’ятницю ринок так і не відчинив ворота ні з боку вулиці Міськради, ні з Вокзальної.

Сьогодні офіційний сайт  Радомишльської міськради повідомив, що « керівництво ринку «Радомишль», на даний час забезпечити вимоги законодавства немає можливості.
Тому Радомишльський ринок не здійснюватиме свою діяльність до закінчення карантинних заходів».

Отже вимоги Головного державного санітарного лікаря у Постанові про можливість відкриття продуктових ринків за умови виконання ними ряду важливих для здоров’я людей вимог для товариства є вочевидь не підйомні.

І наражатися на небезпеку застосування адміністративних штрафів власник ринку не хоче. Адже рівень соціальної свідомості значної частини, як реалізаторів продукції так і покупців наразі відомий всім.

Утім заради справедливості варто зауважити, що не зайве було б відділити мухи від котлет, тобто визначити солідарну відповідальність власника ринку і підприємців.

Наприклад, за торгівлю без масок, реалізацію продуктів покупцю без маски, відсутність фасовки всіх продуктів харчування, що не підлягають термічній обробц, антисептичних засобів для себе та покупця, тощо, покарання мають нести фізичні особи - підприємці, які наразі орендують торгівельні місця на ринку договірними відносинами з адміністрацією ринку.
Адже сама ця група є самостійним і незалежним суб’єктом отримання прибутку з реалізації продуктів харчування.
Зауважимо, що нещодавно підприємці протестували  проти закриття ринків у місті.
Вочевидь потрібно не тільки протестувати, а й брати на себе відповідальність за безпечне ведення бізнесу та нести додаткові  витрати на протиепідемічні заходи.

 

Add a comment

- на прийомі у сімейних лікарів, 02.04.2020 року, було 39 пацієнтів, з них з ГРВІ – 3, лікарями призначено лікування. На телефон чергового лікаря було 1звернення.
- за минулу добу до міської лікарні тяжких хворих не поступало.
- нових хворих з ознаками на COVID -19 не виявлено.

- стосовно пацієнта з ознаками вірусної хвороби COVID -19, який знаходиться на самоізоляції та під наглядом сімейного лікаря: станом на 02.04.2020 – стан здоров’я задовільний, ознак захворювання немає. - 02.04.2020 хворого відвідав лікар з приводу супутньої патології, оглянув, призначив амбулаторне лікування.

- міжвідомчою групою було перевірено дотримання вимог карантину 7 осіб, які повернулися з інших країн. Дані громадяни дотримуються вимог самоізоляції та рекомендацій МОЗ.

- ПАТ «Ексімед» передало Радомишльської лікарні 700 захисних масок.

 

Add a comment

Більше статей...

Дочірні категорії

Популярні новини міста