Казочки про те, що на центральному міському майдані процвітає  несанкціонована вулична торгівля в антисанітарійних умовах тому, що у бабусь невелика пенсія – це вічна ширма для дешевого піару політиків місцевого розливу та людей, які займаються перепродажем продуктів, вирощених чужими руками.

Add a comment

Анатолій Павленко - нині депутат Житомирської обласної ради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність», голова Радомишльської РДА у 2005 - 2010 рр, зареєстрований кандидатом у депутати по 66-му виборчому округу, куди входить Радомишльський район.

Add a comment

Як і чим живе село Кочерів Радомишльського району, що знаходиться на трасі Київ-Чоп в однаковій близькості від обласного центру та столиці України, ознайомився 19 червня голова обласної ради Володимир Ширма.
Разом із депутатом облради Анатолієм Павленком та Кочерівським сільським головою Катериною Слюсаренко та Володимир Ширма відвідав нещодавно відкритий парк відпочинку.

Add a comment

Сьогодні, 17:59 Сьогодні, Кабінет Міністрів України схвалив звільення ще трьох голів обласних адміністрацій, у тому числі й Житомирської ОДА - Ігоря Гундича - повідомляє zhitomir-online. Add a comment

Нещодавно поліцейські вилучили з приватного домоволодіння зброю, набої, глушники та банки з порохом. Нині ж експерти підтвердили, що виявлене придатне до стрільби, відтак власнику цього арсеналу оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Add a comment

"Це була моя мрія потрапити до США. Все почало64f743fb0f9db7c571db1887706bd6dc листопаді 2018 року, коли я вирішила спробувати свої сили та подала заявку на участь у програмі професійних стажувань Professional Fellows Program (PFP), донором якої є Державний департамент США. Програма передбачала 6-тижневе стажування в державних органах та неурядових організаціях США з метою обміну професійним досвідом, формування партнерських відносин між країнами, розробки практичних рішень для спільних проблем. Розрахована вона на фахівців у галузі міжнародного права, юриспруденції, міжнародних відносин, політології та державного управління. Це чудова можливість для молодих фахівців отримати практичний досвід та наочність роботи в американських організаціях та установах відповідно до їх професійних інтересів.

Процес відбору учасників був складним, адже було багато конкурентів, тому отримати листа з позитивною відповіддю у січні 2019 року було несподівана та надзвичайно приємно! Всього з України було відібрано 12 учасників. За професійним спрямуванням – це представники органів місцевого самоврядування, громадські організації, правоохоронні органи, фінансові інститути. За містами – це м. Київ, м. Львів, м. Чернівці, м. Хмельницький, м. Миколаїв та м. Радомишль. Подорож розпочалася 22 квітня цього року" - розповідає пані Олена. Детальніше читай ТУТ

 

Add a comment

«Комусь дуже хочеться переконати українців, що вони самі винні в тому, що стали на захист рідної землі від зовнішньої збройної агресії»

Add a comment

16 червня радомишляни святкували День міста
Навіть аномальна погода зі спекою у +35 не зіпсувала свята. Зранку все розпочалося по плану, вірніше по заздалегідь спланованій програмі – масовою ходою. 

Add a comment

Щоп'ятниці Радомишль-інфо публікує фото, як власники авто свідомо та безкарно  блокують пішохідний тротуар по вулиці Вокзальній біля районного ринку, примушуючи містян виходити на проїзджу частину дороги під колеса зустрічного та попутнього транспорту.


Чи візьмуться за наведення порядку та дотримання Правил дорожньогоруху установи, яким державою приписано це робити?

0 02 05 0541f9f60b1bc37b82c8c1bf70a9e3bf8ab6c60951ff7ab9b2115428256046ce full

Add a comment

Такий сучасний, по- європейськи, туалет обійдеться місту в 400 тис. гривень.
Всередині вбиральні два відділеня – для чоловіків та жінок по три три кабінки в кожній.

Add a comment

Більше статей...

Дочірні категорії

Популярні новини міста