Депутат Житомирської обласної ради від Радомишльщини, Микола   Григорович,  вкрай стурбований стрімким поширенням короновірусної інфекції. Особливо його турбує відсутність контролю за роботою медичних закладів,  їх закритість, непрозорість  та непублічність у  роботі, що  призводить до порушення констиитуційних прав громадян, робить  їх беззахасними. 


На його думку, у багатьох випадках надання медичної допомоги, з пацієнтів  невипрадано  стягуються кошти, тощо. Усіх цих негараздів можна було б уникнути, якщо б депутати місцевих рад, керуючись урядовою постановою №1077, яка набрала чинності ще у грудні місяці 2017 року, створили спостережні  ради при кожному комунальному закладі сіл та міст Житомирщини  та взяли їх роботу під депутатський та громадський контроль.

Словом депутат облради  у нижчеподаному  зверненні пропонує низку конструктивних та дієвих заходів, які значно вплинуть на роботу  комунальних медичних закладів, поліпшать ефективність боротьби з короновірусною інфекцією та забезпечать захист прав мешканців місцевих громад. 

григорович звернення Копія

Add a comment

Народна депутатка з фракції політичної партії “Слуга народу” Тетяна Грищенко, яка балотувалася по 66-му виборчому округу, куди входить Радомишлььський район, зареєструвала у Верховній Раді проєкт постанови щодо скасування другого туру місцевих виборів у період карантину.


 

Про це Грищенко повідомила у середу, 21 жовтня, у фейсбуці.

“Пропонується скасувати повторне голосування на виборах депутатів сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч) та сільського, селищного, міського голови. Основною метою прийняття цієї постанови є недопущення надмірного навантаження на медичну систему України та забезпечення протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, епідемії грипу і гострих респіраторних інфекцій, зниження рівня загрози життю і здоров’ю населення”, – зазначила Грищенко.

Add a comment

Радомишльська «Пропозиція» підтримує мера В.Тетерського на місцевих виборах- 2020 на посаду Радомишльського міського голови. 
Учора політсила підтвердила це публічно, встановивши у центрі Радомишля білборд.Нагадаємо, що про підтримку діючого голови Радомишльської об’єднаної територіальної громади Володимирра Тетерського заявили політичні партії «Солідарність», «Свобода», « Опозиційна платформа- «За життя», « Наш край», «Пропозиція».

соболевський

Add a comment

Як інформував сайт Радомишльської громади відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Як результат, Радомишль та ОТГперенесли  до “помаранчевої” зони епіднебезпеки.

Заборони “помаранчевої” зони починають діяти відсьогодні,   19 жовтня , пише видання.

Add a comment

16.10.2020. Голова Радомишльської об’єднаної громади В.Тетерський провів брифінг.На зустрічі з мером Радомишля були присутні журналісти місцевих друкованих засобів інформації та інтернет- видань, діючі депутати міської та районної рад, громадські активісти, кандидати в депутати до міської ради на виборах – 2020.

Упродовж зустрічі на всі запитання щодо життєдіяльності місцевої ОТГ та вже упродовж каденції вирішені соціальні справи в освітній, медичній галузях, благоустрою громади, тощо, В.Тетерський дав обґрунтовані відповіді, підкріплені цифровим фактажем та ознайомив присутніх з планами вирішення назрілих проблем.

бриф 2

У процесі тривалого спілкування, незважаючи на гострі, а порою й не в коректній формі поставлені запитання, відчувалася детальна обізнаність мера про фактичний стан та потреби кожної соціальної галузі, мешканців міста та сіл, що входять у структуру ОТГ.

бриф 1

У підсумку В.Тетерський не тільки дав відповідь на всі поставлені учасниками зустрічі усні запитання, а й також відповів на багаточисельні письмові запитання, що надійшли на його адресу від громадських організацій.

Add a comment

«Сьогодні, 17 жовтня 2020р, у Радомишльсьму краєзнавчому музеї було презентовано дві книги з історії села Пилиповичі та життєвого шляху автора Юрія Сергійовича Хилі.Відвідувачі музею  мали змогу почути цікаві історії, легенди і бувальщини цього мальовничого поліського села.

Книги " Село Пилиповичі на теренах історії України-Русі" і "Пройдений шлях: спогади, висновки, роздуми" - повідомив директор музею Сергій Галіцький.

ю.хиля

Нагадаємо, що Юрій Сергійович  проживає у селі Пилиповичах, Радомишльського району, тривалий час  тут головував, обіймаючи  посаду сільського голови.

Add a comment

«Радомишльські свободівці взяли участь у традиційному Марші слави УПА, що цього року пройшов під гаслом "Геть колаборантів!" Висунуто ряд вимог, які були передані Президенту» - повідомив Радомишль-інфо очільник Радомишльських свободівців Сергій Галіцький.

свобода радомишль

Як відомо щороку 14 жовтня відзначається День захисника України. Його святкують у день Покрови Пресвятої Богородиці та одночасно з Днем українського козацтва і Днем УПА.

"Марш УПА-2020"стартував від пам'ятника Тарасу Шевченку.

Учасники маршу  несли державні прапори, прапори УПА та символіку організаторів маршу - Нaцioнaльного кopпycу, ВО "Свoбода", "Пpaвого сектора" та ветеранських організацій.

Перед початком маршу біля пам'ятника Шевченка відбувся мітинг, на якому організатори нагадали учасникам маршу історію УПА і закликали пам’ятати про тих українських героїв, які зараз захищають незалежність на сході України.

Add a comment


Як відомо деякі депутати Радомишльської міськради на сесії, 20 вересня 2020р, заблокували прийняття проекту рішення про виконання державного гімну у школах громади. «З приводу зазначеного проєкту деякі депутати були категорично проти, обґрунтовуючи свою думку тим, що самоврядний орган не має таких законодавчих повноважень.

Пояснення щодо того, що міськрада лише рекомендує закладам освіти ОТГ щоденно виконувати Гімн, але жодним чином не зобов’язує цього робити - ця група не сприймала.

Своєї мети вони цього разу досягли. Частина депутатів, не зрозумівши суті та правових рекомендаційних позицій ради, а інша, на жаль, свідомо не проголосували за зазначений проєкт» - повідомляла Радомишль-інфо під заголовком «У Радомишльських школах співати гімн не будуть. Хто з депутатів і як голосував на сесії міськради» 

Утім зусилля таких депутатів «патріотів» були марними.

Керівники освітніх закладів Радомишльської ОТГ відтепер мають керуватися рішенням Житомирської облради.

Адже навчальний день у школах Житомирської області діти починатимуть з виконання державного Гімну України. Відповідне рішення прийняли 8 жовтня на сесії обласної ради.

Рішення під час сесії прийняли без обговорення. За проголосував 41 депутат із 46 присутніх.

На думку депутатів облради, таке рішення сприятиме вихованню патріотизму та шанобливого ставлення до державних символів України.

Варто додати, що рішення про виконання гімну носить рекомендаційний характер і жодним чином не зобов’язує цього робити.

Подібна практика є у школах Туреччини, Казахстану, Китаю та багатьох регіонах Росії. В Індії влада рекомендує виконувати гімн не лише перед початком уроків, а й перед початком робочого дня. У деяких школах Японії та США діти теж можуть співати гімн, проте це не обов’язково.

Add a comment

Радомишль: пастка для сільських старост

На місцевих виборах - 2020 дехто з сільських старост, сподіваючись на своє повторне призначення після завершення виборів на займану посаду,

Add a comment

Більше статей...

Дочірні категорії

Популярні новини міста