17 лютого 2019 року у нещодавно відкритому приміщенні спортивного залу Радомишльського відділення поліції відбулися змагання з вільної боротьби серед дітей Радомишльського району, присвячені Дню вшанування загиблих учасників АТО. У змаганнях приймали участь 42 дітини у різних вагових категоріях.Одним з переможців змагань став син поліцейського – Кириченко Денис Володимирович, який зайняв 1 місце у своїй ваговій категорії.
Переможців змагань було нагороджено медалями та грошовими призами

- за інформацією Анни Тарасюк.

IMG 55cbb0a42e08e32a9b23f63722601375 V Copy

IMG 02c6846d7f659b99a471da6be7352cc3 V Copy

IMG 1c4aa9dcd2b2482f39fdeaa4c0179677 V Copy          

«Нам не треба сьогодні дискутувати, наскільки давня українська мова. Підтвердження її давності є в книзі “Остромирове Євангеліє” 1056 року. Текст Євангелія має чимало давньоукраїнських рис, які відсутні в інших слов’янських мовах, розказав професор-мовознавець Павло Гриценко.

Євангеліє довгий час зберігалося у Новгороді, та у 1720 році кгину захотів забрати собі в столицю цар Петро І. Він мав на меті створити імперію і для цього треба було якесь історичне підґрунтя - в тому числі стародавні пам’ятки.


 

На сторінках цієї унікальної праці є чимало давньоукраїнських рис, яких не знайти ні в російській, ні в польській, ні в білорускій мовах. І ці унікальні риси - не придумані кимось, вони збережені в цих текстах. І є найбільшим свідченням того, якою високорозвиненою вже тоді була давньоукраїнська мова. Що це за риси - дивіться в коментарі професора-мовознавця, директора Інституту української мови НАН України Павла Гриценка.»- відео ТУТ

Л. Ніцой: “95-тий квартал, вас розвели як лохів. Використали, як презервативи”
До сьогодні 95 квартал намагався балансувати між українською і російською публікою. Треба, щоб квиточки різні глядачі купували, тож московський гумор присмачували сльозливою пісенькою про Україну і думали, що це і є український патріотизм. Довгий час так і канало.
Перший ляп відбувся з Кошовим, який заявив, що українську знає, але принципово нею розмовляти не буде.


5b17969c74a1e 995090 805038586194942 4447753947925069172 n 1200 735x400

Краще б уже мовчав. Краще б сказав, що ще не вивчив українську. Йому українці поблажливо б це пробачили. Але заявити про свою зневагу…
Ну і другий ляп, конкретний, по вуха, усього Кварталу – замість вивчити мову і об’єднатися з Україною, 95 квартал знімає свіженький ролик і влаштовує мовний срач. Ціле кіно знімає. І ніби все в ньому правильно сказано: олігархи ділять країну, ділять народ, ділять мову, щоб нас, українців розсварити. Однак, вийшла нестиковочка. РОЛИК з такими правильними словами НАСПРАВДІ ПРО ЩО? Про те, щоб Україна і українці й надалі не говорили українською мовою.


Щоб лишили як є, хто як разгаваріває, хай так і разгаваріває. Мовляв, українська мова розколює країну (чи й не Америку відкрили, та нам про це пукін 5 років розповідає) і взагалі, не мова головне, а економіка (а про це чєрванєнки з рабіновічямі в телевізорі піною сходять, наче ми проти економіки). Тобто, РОЛИК чи й усе кіно ПРОТИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ. А значить, проти українців.


Якби 95 квартал хоч трохи розмовляв українською, то час від часу потрапляв би в українське інформаційне поле, і звідси знав би, що для українців питання мови – це питання їхнього життя. Виступаючи проти мови, 95 квартал виступив проти українського життя. Немає мови – немає нації. 95-тий квартал виступив своїм роликом проти української нації.


Розмовляючи виключно на московській мові, 95-кварталівці, перебуваючи в московському, а не українському інформаційному полі – відстали від життя. Відстали від тренду. Відстали від моди. Перебуваючи у своєму паралельному московському світі, до них ще й досі не дійшло – українське життя семимильними кроками іде в бік української України.
Проти цього в останньому вагоні ще воюють пукіни і мертвечуки. Використовують проти українців і української мови снаряди із лайна у вигляді добкіних, мураєвих, черванєнків, рабіновичів. От, дійшла черга і до 95-кварталу.


Чпокнули вас, рєбяткі. Вашими руками зняли ролик проти українців, використали вас проти українців, а ви й не зрозуміли. Як телята. Чи ви все розумієте? Тоді ви хочете сказати, що ви злісні, агресивні українофоби? Ой, ой, ой, тільки не треба на новому концертику сльозливої пісеньки про Україну. Уже не діє. Що, опудалом мене покажете, як усе українське? Чекаю не дочекаюся.
Моя вам порада. Підіть в душик, відмийтеся добре – і сідайте вчити мову. Українці – добрі, пробачать. Не за горами час коли УКРАЇНА БУДЕ УКРАЇНСЬКОЮ. Вона вже нею стає повним ходом. Але ж, щоб це знати, треба вилізати хоч іноді з московської консервної банки.

А тепер вам, українці, питання на засипку. Якби квартал жив у Німеччині і був німецьким кварталом, то якою б мовою він виступав по телевізору в Німеччині? Правильно, німецькою. А якби квартал жив у Чехії і виступав на чеському телебаченні, то якою б це було мовою? Чеською. А в Польщі? Польською. А в Італії, Португалії, Франції якими б мовами вони виступали на тих телебаченнях? Ну не московською.


А тепер уявіть собі, щоб вони в Німеччині запустили відео проти німецької мови і сказали німцям, що німецька мова розколює країну, і взагалі, німецька мова не важлива, а важлива економіка. Уявляєте, щоб вони це зробили на французькому телебаченні і запустили ролик про те, що французька мова розколює країну і французька мова не важлива, а важлива економіка. Ви це уявляєте, українці? Довго кварталу прийдеться вибачатися.

Лариса Ніцой

джерело:tochkazoru.pp.ua

Мешканці Житомирської області продовжують проводити збори релігійних громад та переходити із УПЦ Московського патріархату до єдиної Православної церкви України.


Таким чином за місяць на Житомирщині вже 30 громад вирішили перейти із УПЦ МП до ПЦУ, із них 4 – у Малинському районі, по 3 – у Любарському, Чуднівському та Житомирському районах.

До літа минулого року біля ринку, що по теперішній назві вулиці Вокзальна, зіяли повсюдні ями та баюри, не було тротуару. Нині там новеньке асфальтобетонне дорожнє покриття вулиці. Просторий заасфальтований тротуар. З того часу містяни та мешканці району перестали спотикатися, йдучи на ринок. Але радість була недовгою. Тротуар у них відібрали.

15 лютого 1989 року останній радянський солдат залишив Афганістан.
Однак досі важко усвідомити всю повноту трагедії того збройного конфлікту на чужині. Якщо героїзм і звитяга Великої Вітчизняної війни ставали знаменом для тодішньої пропаганди, то про Афган воліли мовчати.


У м.Коростені відбувся чемпіонат Житомирської області серед молоді з вільної боротьби . Вихованці Радомишльської дитячо - юнацької спортивної школи, директор Сергій Кострицький, посіли призові місця.

У Радомишлі проведе прийом громадян заступник начальника облуправління поліції,
полковник поліції Артем Лисогор.

Радомишльський міський голова Володимир Тетерський разом з 50 головами громадЖитомирщини підписався в підтримку президента Петра Порошенка

 З лютого 2019 р. Радомишль-інфо у публікації, дивись: «У Радомишлі цьогоріч не зацвітуть духм’яно липи на М.Житомирській» було подано інформацію про грубі порушення «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України». У статті йшлося про те, як місцеві енергетики без жодного дозволу виконавчого комітету міськради обрізають дерева при байдужості та мовчазному спогляданні комунальних служб, відповідальних працівників міської ради.

Більше статей...

Популярні новини міста