2014 06 06likari podarki 3 w440 h290Сьогодні, 13 жовтня, свій День народження святкує Ніна ЛЯШЕВСЬКА

-головний лікар Радомишльського Центру медико - санітарної допомоги.

Рідні, друзі, колеги та сайт Радомишль - інфо щиро вітають

Ніну Григорівну з Днем народження і бажають здоров'я та щастя!   Многая літа!

Add a comment

«На розгляд чергових сесій Радомишльської міської та районних рад депутатами-свободівцями подані Звернення до Президента та Верховної Ради про недопущення реалізації "формули Штайнмайера" та за продовження мораторію на продаж землі с/г призначення - повідомляє очільник районних свободівців Сергій Галіцький.

Add a comment

Дорога Кочерів- Радомишль, сьогодні, 10.10.2019р. Багато питань куди у минулому році поділися цільові кошти, виділені з дердбюджету на запланований капітальний ремонт дорожнього покриття,  ставить у своїх депутатських зверненнях  перед  різними держінституціями депутат облради Микола Григорович. Але остаточної  інформації на   сьогоднішній день поки що не має.

Add a comment

Як відомо Радомишльський район залишився без голови РДА з 23.08.2019р у зв’язку з закінченням строку повноважень очільника районної державної виконавчої влади. Виконувача обовязків голови не призначено.

Add a comment

9 жовтня День народження святкує
16Тетяна КРАЄВСЬКА - начальник відділу державної реєстрації РДА

 

Прийміть найщиріші вітання від Радомишль-інфо.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя,
миру, злагоди, добра, родинного благополуччя,
щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі,
і на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод.
Нехай здійсняться всі ваші творчі задуми,
а гарний настрій додає наснаги на професійній ниві.

 

1710 жовтня свій День народження святкуватиме
Віктор МІХНЕНКО- секретар міської ради

Прийміть найщиріші вітання від Радомишль-інфо
Нехай у кожному починанні, на усіх життєвих шляхах
Вашим супутником буде удача.
Хай не згасає безмежна енергія, а Ваші знання, досвід та оптимізм
завжди приносять користь людям.
Щедра доля дарує міцне здоров’я на довгі роки,
тепло людських душ надсилає щирі надії і впевненість у завтрашньому дні.

Add a comment

Для підтримки звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості імплементації так званої «формули Штайнмаєра» та закріплення на законодавчому рівні особливого статусу окупованих територій Донецької та Луганської областей депутатам не вистачило голосів.

Add a comment

Радомишльська Арт-студія "KAVUN" - перший приватний мистецький дитячий заклад Радомишля, до річниці створення проводить виставку-звіт своїх вихованців у Радомишльському народному музеї. Завітайте! З 8го жовтняє

 

Add a comment

У Радомишльський райсуд Президент України призначив суддю
Про це йдеться в указі №735/2019 від 7 жовтня 2019.«Відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України, частини шостої статті 147, абзацу першого пункту 3 і пункту 40 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» постановляю призначити у місцевих загальних судах на посади», - йдеться в указі президента, зокрема, про призначення на посаду судді Радомишльського районного суду Житомирської області CIPEHKO Наталії Станіславівни.


Нагадаємо, що Указом Президента України від 26 вересня 2015 року № 564/2015 Сіренко Н.С. переведена на роботу на посаді судді Радомишльського районного суду Житомирської області у межах п’ятирічного строку.


24 червня 2019 року на засіданнях колегій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України проводилися співбесіди та визначалися результати кваліфікаційного оцінювання 15 суддів місцевих судів на відповідність займаній посаді. За результатами кваліфікаційного оцінювання на відповідність займаній посаді Комісією ухвалено рішення, що Сіренко Наталія Станіславівна відповідає займаній посаді

Add a comment

6 жовтня День народження святкує
ІРИНА МОЖАРОВСЬКА – начальник відділу культури Радомишльської міської ради.

 

images 85760Від Радомишль-інфо вітання та побажання здійснення найзаповітніших задумів,вірних надійних друзів, розуміння та поваги у професійній діяльності!  Бажаємо невичерпної енергії та наснаги у Ваших добрих справах та звершеннях.Сміливо йдіть до мети та перетворюйте свої творчі мрії у реальність,а рідні та близькі хай завжди будуть міцною опорою у щоденних справах!

 

7 жовтня День народження святкує
СВІТЛАНА КОВАЛЬЧУК- голова Радомишльської райдержадміністрації у 2018-2019рр

images 17219Прийміть від Радомишль-інфо найщиріші вітання і побажання щастя і здоров'я, успіхів у роботі, тепла і злагоди, родинного затишку і любові Ваших рідних, близьких та друзів. Нехай здійсняться Ваші задуми та плани, а усі Ваші починання нехай супроводжує надія та успіх, а кожен день приносить Вам радість і вдоволення, успіхи і перемогу.
Щастя Вам, здоров’я та всіляких гараздів!

Add a comment

Більше статей...

Дочірні категорії

Популярні новини міста