У Радомишлі продовжується весінні роботи по благоустрою міста. Нещодавно свіжими барвами  фарб оновився пам’ятник першим трактористам Радомишльського району на вулиці Вокзальній.
«Роботи проведені силами працівників міського комунального підприємства по благоустрою міста.

Add a comment

«У Радомишлі продовжують реконструкцію комплексу «Динамо» – одного із спортивних об’єктів Житомирщини, який входить до проектів регіонального розвитку області. Усередині приміщення продовжують внутрішні роботи, а також йде підготовка до облаштування території навколо нього.

Add a comment

Відповідно до Конституції, всі голови обласних державних адміністрацій за законом йдуть у відставку відразу ж після завершення виборчого процесу про обрання нового президента, причому незалежно від того, хто переможе.

"Як стало відомо сайтові Житомир-Онлайн, командні посади у Житомирській владі від нового президента можуть взяти:

Add a comment

18 – 21квітня 2019р. в м. Києві проходив чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та ветеранів. Змагання проводилися по довгому циклу двома гирями, двоборству, ривку та двох естафет 3 учасника х 3хвилини. На змаганнях прийняло участь близько 400 спортсменів.
Наші земляки на цих змаганнях виступили досить вдало.Серед юніорів( гиря 32кг):
Мосійчук Микола – у двоборстві, зайняв І місце та виконав розряд майстра спорту.
Колесник Євгеній - у двоборстві , зайняв І місце та виконав розряд МСМК. Обоє спортсменів нещодавно були учнями Радомишльської ДЮСШ, а зараз навчаються в Агроуніверситеті та тренуються в ЖВІ ім. С. П. Корольова, під керівництвов тренерів братів Пронтенків.
Команда Житомирської області серед юніорів зайняла ІІІ загальнокомандне місце.

Серед ветеранів(двоборство, довгий цикл, естафети – чоловіки; ривок – жінки):
Міхненко Віктор – посів І та ІІ місце.
Федорчук Юрій – ІІ та ІІІ місце.
Мосійчук Олександр – два ІІ місця.
Яцкевич Ганна – І місце.

IMG 20190418 202743

Add a comment

 22 квітня 149 років із дня народження Володимира Ульянова-Леніна.

«КУДИ У РАДОМИШЛІ ПОВАЛЕНИЙ ЛЕНІН ЩЕЗ» - 08 БЕРЕЗНЯ 2014 розповідала Радомишль-інфо: «Ленін нікуди не щез. Його через два дні після повалення відвезли з Майдану Соборного у господарський двір міського комунального підприємства "Радомишль".


Пошкоджені залишки скульптури вождя світового пролетаріату лежать тепер під парканом. Ліва рука у скульптури відпиляна, але не вкрадена. За словами директора підприємства Сергія Миронюка вона зберігається на складі під замком…» детальніше читай ТУТ.

З того часу пройшло 5 років. Скульптура Леніна знаходиться нині, у квітні 2019 року, там де й була. Про подальшу долю вождя світового пролетаріату у радомишлян думки різні. Можливо колись скульптурі знайдуть місце  та встановлять для загального огляду.

0 02 05 c771a4ce882c2d798d8dcfb4e9ddbe9f150c60f5fd1a0bf0793d74f05be39e2f full

 

Add a comment

На офіційному сайті Радомишльської міськради у публікації під заголовком «ВЕСНЯНА ТОЛОКА: ЯК СЛУЖБОВЦІ ПРИБИРАЛИ АЛЕЮ АВТОМОБІЛІСТІВ (ФОТОРЕПОРТАЖ ПОДІЇ)» дивись ТУТ йдеться про те, як «19 квітня, напередодні Дня землі, в рамках місячника благоустрою, колектив Радомишльської міської ради провів прибирання алеї автомобілістів біля міського базару. Прибирали сухе листя, побутове сміття, гілки дерев".
На жаль це все правда, але наші сумлінні службовці у цей день    важко працювали у занедбаному сквері  «за того парня».

Add a comment

Суперкубок Житомирщини:визначено місце проведення

Суперкубок Житомирської області з футболу 2019 року між ФК «Мал» (Коростень) та ФК «Полісся» (Ставки) відбудеться 1 травня у м. Новоград-Волинський на стадіоні «Авангард». Початок матчу – 14:00.

Add a comment

100100 2 Володимир Капранчук, журналіст

По завершенню другої світової війни у 1945 році мого батька негайно не демобілізували. Залишили служити, а повернувся він додому лише через два роки.
Відразу направили працювати у сільську крамницю. «Лавку» по - тамтешньому, як називали неї у селі, бо на відміну від загалу молоді, яка мала тільки початкову освіту - мав на той час середню.
На противагу сільському клубу, де кіно крутили тільки у неділю, лавка була центром щоденного суспільного життя. Сюди повсякденно приходили сотні селян з трьох навколишніх сіл, об’єднаних одним колгоспом і, купуючи крам чи продукти, оповідали усі сільські та колгоспні новини. Тут давали оцінку кожному, як в очі так і поза очі.

Add a comment

Більше статей...

Дочірні категорії