Житомиряни прощаються з екс-губернатором області Антоном Малиновським

Шрифти

«13 березня 2019 року на 79-му році життя помер перший губернатор Житомирської області періоду незалежності України, екс-голова облради, колишній директор Житомирського сільськогосподарського інституту (нині - агроуніверситет) Антон Станіславович Малиновський.


 

Антон Малиновський народився 2 серпня 1940 року. Свою трудову діяльність розпочав у 1958 році на Вінничині. Після служби в армії та навчання в Житомирському сільськогосподарському інституті працював головним агрономом, заступником голови колгоспу в Житомирському районі. З 1973 року - на відповідальних керівних посадах у районах Житомирської області. З 1979 року - перший заступник голови облвиконкому, голова ради обласного агропромислового об'єднання. З 1992 по 1998 роки - представник Президента України в Житомирській області, голова облради та облдержадміністрації. З січня 1999 року очолював Державний агроекологічний університет.

У 2004 році нагороджений орденом "За заслуги перед містом" III ступеню, звання "Почесний громадянин міста Житомира" присвоєне в 2005 році» - повідомляє Житомир-інфо .

 

Популярні новини області