ВО «Свобода» встановить в Житомирі пам'ятник загиблим діячам ОУН

Шрифти

ВО «Свобода» встановить в Житомирі пам'ятник загиблим діячам ОУН

ВО «Свобода» встановить в Житомирі пам'ятник загиблим діячам ОУН — Інтернет газета міста Радомишль - періодичне інтернет видання міста РадомишльЖитомирська міська організація ВО «Свобода» має намір встановити в Житомирі пам'ятний знак на честь загиблих діячів ОУН Миколи Сціборського та Омеляна Сеника.

Житомирська міська організація ВО «Свобода» має намір встановити в Житомирі пам'ятний знак на честь загиблих діячів ОУН Миколи Сціборського та Омеляна Сеника.

 

Про це «Журналу Житомира» повідомляє прес-служба міськради в оприлюдненому Проекті рішення виконкому.

Всеукраїнське об'єднання «Свобода» запропонувало встановити за свої кошти пам'ятний знак на честь загиблих діячів ОУН на розі вулиць Велика Бердичівська та Івана Франка в Житомирі, біля будинку по вулиці Велика Бердичівська, 45.

«Свободі» необхідно погодити в управлінні містобудування, архітектури та дизайну проектну документацію на установку пам'ятного знака.

Крім того, від свободівців потрібно погодити із заступником голови міської комісії з топоніміки Мокрицьким Г.П. - Текст напису на пам'ятному знакові.

ВО «Свобода» встановить в Житомирі пам'ятник загиблим діячам ОУН — Інтернет газета міста Радомишль - періодичне інтернет видання міста Радомишль

Про надання дозволу Житомирській міській організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» на встановлення пам’ятного знаку на честь загиблих діячів ОУН Миколи Сціборського та Омеляна СеникаПРОЕКТ РІШЕННЯ
від _____
№ ______
м. Житомир


Про надання дозволу Житомирській міській організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» на встановлення пам’ятного знаку на честь загиблих діячів ОУН Миколи Сціборського та Омеляна Сеника

Розглянувши клопотання Житомирської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» на встановлення пам’ятного знаку на місті загибелі діячів ОУН Миколи Сціборського та Омеляна Сеника, враховуючи висновки міської комісії з топоніміки, керуючись Законами України «Про архітектурну діяльність» та «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити Житомирській міській організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» встановити за власні кошти пам’ятний знак на честь загиблих діячів ОУН Миколи Сціборського та Омеляна Сеника на розі вулиць Велика Бердичівська та Івана Франка в місті Житомирі, біля будинку по вулиці Велика Бердичівська, 45.

2. Житомирській міській організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» погодити:

2.1 в управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради проектну документацію на встановлення пам’ятного знаку.

2.2 в управлінні культури міської ради та з заступником голови міської комісії з топоніміки Мокрицьким Г.П. - текст напису на пам’ятному знаку.

3. Житомирській міській організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» взяти на баланс пам’ятний знак та укласти охоронний договір.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та секретаря міської ради, члена міськвиконкому Леонченко Н.П.

Міський голова В.М.Дебой

Популярні новини області