У Житомирській області злодії забирають гроші у населення без фомок і відмичок

Шрифти

У Житомирській області злодії забирають гроші у населення без фомок і відмичок

У Житомирській області злодії забирають гроші у населення без фомок і відмичок — Інтернет газета міста Радомишль - періодичне інтернет видання міста Радомишль

 

 

 

 

 

 

 

23 злочини зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській   області упродовж минулої доби, 12 з них працівники міліції вже розкрили: 5      крадіжок чужого майна, 4 випадки нелегального обігу наркотиків та інші.

12 осіб обгрунтовано підозрюється у скоєнні зазначених протиправних дій.
Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Житомирській області.
29 червня в Коростенський міськвідділ міліції звернулася 32-річна мешканка райцентру. Жінка поскаржилася на те, що з її квартири, куди невідомий потрапив через незачинені вхідні двері, викрадено 7,5 тисяч гривень.

Співробітники міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали 59-річну непрацюючу місцеву жительку.

З подібною заявою до співробітників міліції звернувся і житель Народицького району. Чоловік повідомив про те, що з його будинку, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено 1 тисяча гривень.

Працівники карного розшуку за підозрою у скоєнні злочину затримали 39-річного непрацюючого раніше судимого місцевого жителя.

За минулу добу дільничні інспектори міліції Ружинського райвідділу в ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання встановили, що 37-річна непрацююча мешканка району за місцем свого проживання виготовляла та збувала самогон. Вилучено 6 л самогону та самогонний апарат.

 

Популярні новини області