Близько 5 тисяч жителів області прийшли на представлення Томосу у Житомирі

Шрифти

Тисячі житомирян, серед яких і жителі із районів області, прийшли до Свято-Михайлівського кафедрального собору, аби разом із Президентом Петром Порошенком взяти участь у подячному молебні з нагоди отримання Православною Церквою України Томосу, а також на власні очі побачити важливий релігійний документ – Томос про автокефалію української церкви.

 

17 січня Президент України  також відвідав навчально-тренувальний центр Сил спеціальних операцій, який розташований у Житомирській області.

Петро Порошенко подякував воїнам-спецпризначенням за військову службу і наголосив на їх ролі у відсічі російської агресії.

«Днями підписав указ щодо заснування емблеми, символу і прапору Сил Спеціальних Операцій Збройних Сил України та штандарта Командувача. Відтепер вашим девізом стануть слова київського князя Святослава Хороброго: «Іду на ви!», які ще більше тисячі років тому наводили жах на ворогів. Шановні воїни, ви завжди там де найважче, там, де потрібна відвага та стійкість, швидкість і рішучий натиск. Від імені Українського народу висловлюю щиру подяку особовому складу ССО.

Популярні новини області