Бізнесмен із Житомирщини вкрав на Тернопільщині двох корів

Шрифти

  Спокусився на живий товар 23-річний житель Житомирщини, повідомляють у секторі комунікації поліції Тернопільської області. Про це йдеться на ternograd.te.ua.

  Зі слів потерпілих, вони, як і решту односельців, що тримають худобу, водять її на пасовище, що за межами населеного пункту. Корів прив’язують і залишають без нагляду. Зловмисник скористався з такої безпечності селян.

  Того дня на пасовищі було багато худоби, та крадій вподобав двох корів, що належали одній господині. Жінка в розпачі, адже втратила своїх годувальниць. Сума збитків склала майже сорок тисяч гривень.

  Як розповів начальник Підволочиського відділу поліції Андрій Купчак, зловмисник займається заготівлею худоби. Того дня за живим товаром приїхав до їхнього району. Побачивши на пасовищі, що в кілометрі від села Козярі худобу без господарів, перед спокусою збагатитися не встояв.

  До слова, поліцейські перевіряють зловмисника на причетність до вчинення інших протиправних діянь, адже отримали оперативну інформацію, що 23-річний житомирянин вже не вперше замість купувати – краде худобу.

  -Ми встановили, що одну крадену корову він перепродав заготовачам у Ланівецькому районі, іншу – завіз до Вінницької області. Зараз встановлюємо місце знаходження худоби, – каже Андрій Купчак. –  А щодо зловмисника розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 ККУ. Тривають оперативно-слідчі заходи.

Популярні новини області