У Радомишлі розглядається питання про можливість перенесення дитячого відділення у інші приміщення Радомишльської лікарні

Шрифти

У Радомишлі розглядається питання про можливість перенесення дитячого відділення у інші приміщення Радомишльської лікарні. Про це повідомив сайт міської ради, надавши пояснення на те що "ніби соціальними мережами шириться інформація про те, що міською радою ініціюється  закриття дитячого відділення Радомишльської лікарні. " 

 

Підставою для такого рішення є те що:

"Найбільше навантаження у медичній мережі мають сімейні лікарі, які працюють у первинній ланці."

Радомишльський Центр ПМСД розташований на ІІ поверсі приміщення Радомишльської лікарні. Проте у зв’язку зі збільшенням навантаження, приміщень для здійснення прийому не вистачає. Як і для проведення маніпуляцій, необхідних при прийомі пацієнтів.

Ще однією важливою умовою для здійснення діяльності Центру ПМСД є забезпечення доступності для громадян з  обмеженими фізичними можливостями. Другий поверх приміщення ПМСД недоступний для цієї категорії громадян.

Багато нарікань від жителів громади йде, що у тому ж приміщенні, де здійснюється прийом громадян лікарями Центру ПМСД, розташоване дитяче відділення Радомишльської лікарні. В умовах поширення коронавірусної інфекції це несе загрозу зараження дітей та медичного персоналу дитячого відділення вірусом Sars-Cov-2.

Зважаючи на ситуацію, яка склалась, міським головою було прийнято розпорядження про створення робочої групи з розгляду питання про можливість перенесення дитячого відділення у інші приміщення Радомишльської лікарні з дотриманням всіх норм, які регламентують роботу відділення та зі збереженням медичного персоналу цього ж відділення."

Також на сайті зауважили що "мова не йде про закриття, реорганізацію, перепрофілювання, об’єднання відділень лікарні."