У Радомишлі сьогодні пройшло засідання міськвиконкому: слухалися та приймалися рішення про справи поточні, обов’язкові, життєважливі та непопулярні

Шрифти

У Радомишлі сьогодні пройшло засідання міськвиконкому: слухалися та приймалися рішення про справи поточні, обов’язкові, життєважливі та непопулярні


Сьогодні, 10.12.2020р. 10 год.   

 Новообраний, після місцевих виборів, Радомишльський міськвиконком провів своє чергове засідання. Порядок денний засідання складався з 28 питань.

Члени виконкому заслухали та схвалили проєкт рішення « Про бюджет Радомишльської територіальної громади на 2021рік», утворили адміністративну комісію при міськвиконкомі, затвердили персональний склад та Положення про комісію, надали ряд дозволів суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення об’єктів торгівлі, прийняли рішення щодо надання одноразової грошової допомоги громадянам ОТГ та учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, тощо, та ряд інших соціально важливих питань життєдіяльності міської громади.

Не обійшлося і без вимушеного непопулярного рішення, яке міськвиконком тривалий час відкладав, але під тиском суб’єктивних обставин таки вимушений був прийняти.
У зв’язку з зростанням мінімальної заробітної плати, цін на пальне, мастильні матеріали та матеріальні ресурси з метою приведення тарифів у сфері перевезень пасажирів до економічного обґрунтованого рівня на підставі розрахунків автотранспортного підприємства виконком встановив граничні тарифи ( розрахунок на перевезення одного пасажира) на міських автобусних маршрутах у місті :
- 7 грн - для дорослих;
- 6 грн – для дітей віком від 6 до 14 роів ( з 01 вересня по 01 червня);
- 0 грн – для дітей віком до 6 років;
- 0 грн – за перевезення багажу;