У двох райцентрах Житомирщини новими мерами стали мільйонери

Шрифти

У двох райцентрах Житомирщини новими мерами стали мільйонери

 

У двох райцентрах Житомирської області – Бердичеві та Баранівці – новообрані міські голови декларують мільйонні доходи за 2019 рік повідомляє zhitomir.info.

Мер Баранівки Олександр Мігей (балотувався від ВО «Батьківщина») за минулий рік отримав 3 млн 634 тис. 357 грн доходів від підприємницької діяльності. До 2 листопада 2020 року Мігей був зареєстрований як ФОП, основний вид діяльності – лісопильне та стругальне виробництво.

Мер Бердичева, депутат Житомирської обласної ради сьомого скликання Сергій Орлюк (балотувався під партії «Пропозиція») за минулий рік отримав 2 млн 341 тис. 580 грн доходів від підприємницької діяльності. Він також отримав 26 тис. 828 грн зарплати в ПрАТ «Йосипівське», де працював за сумісництвом директором, а основним місцем роботи в декларації Орлюка за 2019 рік вказаний Житомирський національний агроекологічний університет, де він отримав 1 тис. 708 грн зарплати. Зазначимо, що в реєстраційних документах кандидат в мери Сергій Орлюк вказував місце роботи – Центр ветеринарної медицини «Айболить», де він працює директором" - зазначає видання.

 Нагадаємо, що на місцевих виборах 2020 року в Житомирській області з 12 міст лише у п’яти мери були переобрані на наступний строк: в Житомирі, Коростишеві, Радомишлі, Коростені та Овручі.