Радомишльська міськрада підшукує фахівця на вакантну посаду заступника начальника управління

Шрифти

Радомишльська міськрада підшукує фахівця на посаду заступника начальника управління ЖКГ, будівництва, містобудування, архітектури, земельних відносин та сільського господарства


 

Радомишльська міськрада, враховуючи вимоги сьогодення, а також великі обсяги проведених та  запланованих робіт по будівництву, ремонту, реконструкції  муніципальних обєктів житлово-комунального господарства, освіти, медицини, дошкільного та позашкільного виховання, культури і спорту Радомишльської  громади, невідкладно,   вже на першій сесії провела реорганізацію структури свого виконавчого апарату, утворивши нове управління житлово-комунального господарства, будівництва, містобудування, архітектури, земельних відносин та сільського господарства.

Утім, як відомо, підібрати персонал,  який відповідав   би професійним та діловим якостям - справа нині не проста. Дефіцит досвідчених кадрів у нас упродовж останніх років зростає.

То ж рада з 8 грудня 2020р. оголосила конкурс  на заміщення вакантної посади заступника начальника зазначеного управління.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста), стаж роботи за фахом на державній службі , в органах місцевого самоврядування не менше 3-х років або стаж керівної роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.

Сайт повідомляє, що особи, які бажають брати участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня опублікування оголошення про конкурс подають у відділ юридичної та кадрової роботи Радомишльської міської ради  документи.

Зауважимо, що наразі  посаду начальнику управління обіймає Олег Романенко, який до цього у міськраді працював головним архітектором міста, начальникому відділу.