У Радомишлі під час «карантину вихідного дня» поліція зафіксувала у кафе наявність відвідувачів

Шрифти

У Радомишлі під час «карантину вихідного дня» поліція зафіксувала у кафе наявність відвідувачів.


 

«15 листопада поліцейські зафіксували наявність відвідувачів у трьох кафе та ресторанах обласного центру.

Подібне порушення виявлено у м. Радомишлі в одному з барів. У містах Бердичеві та Олевську рейдувальники припинили роботу магазинів промислових товарів. У кожному з випадків були оформлені адмінпротоколи, що передані на розгляд до судів.

«Упродовж вихідних на території області працювали спеціально створені рейдові групи, до складу який ввійшли майже 240 поліцейських та представники Держпродспоживслужби, муніципальної інспекції, юридичної підтримки органів місцевого самоврядування та інші. Їх завдання, у першу чергу, – ведення роз’яснювальної роботи з громадянами щодо необхідності дотримання тимчасово встановлених правил задля збереження життя та здоров’я», – йдеться у повідомленні Управління поліції Житомирської області .

У результаті було виявлено та припинено 106 адміністративних правопорушень, передбачених ст. 44-3 (Порушення правил карантину щодо людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Під час роботи рейдових груп, серед іншого, виявлено та припинено функціонування 29 закладів, у тому числі торгівельних, розважальних та громадського харчування