Радомишльські підприємці взяли участь у протесті проти карантину у Житомирі

Шрифти

Давно Житомир не бачив такої кількості учасників мітингу, який відбувся біля пам’ятника Сергію Корольову 9 листопада 2020-го року. Більше тисячі людей зібралися об 11-й годині із лозунгами протесту проти намірів влади запровадити суцільний карантин за всіма вимогами «червоної» зони, куди віднедавна відноситься вся територія Житомирщини. Аргументи підприємців прості і зрозумілі – заходи карантину однозначно підірвуть і так немічний стан малого та середнього бізнесу, який начебто почав спиратися на ноги після весняно-літніх карантинних обмежень.- пише zhitomir-onlinezhitomir-online
«Якщо ми зараз підемо на карантин, ми вже ніколи не повернемось до нормальної роботи», - таким був лейтмотив більшості ораторів, які виступили під час мітингу.

Зазначимо, що досить швидко, десь за 20 хвилин після початку мітингового дійства, зібрання забажало побачення із представниками Житомирської ОДА. Після кількох дружних скандувань «Виходьте!» до людей вийшов губернатор Віталій Бунечко.

Звісно ж, він і перетворився у головний об’єкт, на який летіли стріли звинувачень на адресу влади. Водночас було трохи дивно спостерігати за тим, що у середовищі учасників мітингу було чимало тих, хто нещодавно брав участь у виборах до органів місцевої влади.

Так, наприклад, одним із найзатятіших ораторів, який перерахував усі «гріхи» центральної влади, був член Житомирського міськвиконкому і новообраний депутат Житомирської облради Руслан Годований. До речі, партія «Пропозиція» відрядила на мітинг перед вікнами Житомирської ОДА дуже потужний десант. Серед мітингувальників був новообраний Бердичівський міський голова Сергій Орлюк.

Тут же перебували колишній нардеп і нині один із «стовпів» «Пропозиції» Павло Дзюблик. Схоже, що від «Пропозиції» у такий день, коли ФОПи висловлювали свій протест, вирішила не відставати і «Європейська солідарність».

Новообрана депутатка Житомирської міськради Людмила Зубко і все її найближче оточення також прибули на підтримку ФОПів. Загалом у середовищі протестантів- мітингувальників зібралося біля двох десятків представників громадських організацій, які зазвичай не оминають нагоди показати свою рішучу активність при будь-якому зібранні людей.

А це означає, що жодного дня відпочинку після виборів до місцевих рад у активістів, депутатів та представників політичних партій не буде. Фактично розпочалася нова фаза чи новий період, який можна назвати не інакше, як підготовка до виборів верхівки української влади.

Хто саме виявиться серед найперших «суб’єктів», яких варто буде переобирати, виявить зима 2020/2021 років.

Але навесні чи то парламент чи можливо й сам Президент України, постануть перед вибором. Ось до таких висновків призвів півторагодинний мітинг біля пам’ятника С.П.Корольову.