Житомир: місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом перевищення повноважень працівником правоохоронного органу. Сьогодні начальник поліції області зустрівся з пікетувальниками

Шрифти

У середу, 4 листопада, Житомирською місцевою прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення за фактом перевищення службових повноважень працівниками правоохоронного органу (ч. 2 ст. 365 КК України), що сталося у місті Житомирі.
Зокрема, у соцмережах набуло резонансу відео, у якому місцеві жителі розповіли про побиття працівниками патрульної поліції водія, який не виконав їхнє прохання вийти зі свого автомобіля для перевірки відповідних документів.
Подія відбулась 03.11.2020 у Житомирі, уночі, близько 01 год. 30 хв. За їхніми словами, після того, як чоловіка доставили до відділення поліції, він потрапив до лікарні, де його терміново прооперували.
Наразі матеріали кримінального провадження для проведення досудового розслідування передані до Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому.
Процесуальне керівництво здійснює Житомирська обласна прокуратура.
Крім того, Житомирським відділом поліції розпочато кримінальне провадження за фактом умисного заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень, у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків (ч. 2 ст. 345 КК України).
Кримінальне провадження розпочато за заявою патрульного інспектора щодо спричинення йому цим водієм тілесного ушкодження під час перевірки документів на транспортний засіб.
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Житомирська місцева прокуратура.

 Начальник поліції області зустрівся з пікетувальниками та відповів на їх питання. Читай ТУТ 

Останні подробиці стану здоров'я по-звірячому побитого житомирськими поліцаями Анатолія Ярмака Сьогодні пише zhitomir-online.com
Весь Житомир шокований жорстоким побиттям поліцією 51-річного Анатолія Ярмака. Зараз на Старому Бульварі проходить багатолюдний мітинг житомирян під гаслом "Зупинити насилля проти простих людей з боку поліції". Журналісти сайту Житомир-Онлайн дізналися останні подробиці стану здоров'я Анатолія Ярмака. За останньою інформацією, йому видалили селезінку, метр кишки. Зараз його перевели з реанімації до відділення хірургії у 1-й міській лікарні.