Радомишльський депутат облради М.Григорович пропонує негайно створити у місцевих радах спостережні ради у медзакладах, як механізм контролю захисту прав громадян

Шрифти

Депутат Житомирської обласної ради від Радомишльщини, Микола   Григорович,  вкрай стурбований стрімким поширенням короновірусної інфекції. Особливо його турбує відсутність контролю за роботою медичних закладів,  їх закритість, непрозорість  та непублічність у  роботі, що  призводить до порушення констиитуційних прав громадян, робить  їх беззахасними. 


На його думку, у багатьох випадках надання медичної допомоги, з пацієнтів  невипрадано  стягуються кошти, тощо. Усіх цих негараздів можна було б уникнути, якщо б депутати місцевих рад, керуючись урядовою постановою №1077, яка набрала чинності ще у грудні місяці 2017 року, створили спостережні  ради при кожному комунальному закладі сіл та міст Житомирщини  та взяли їх роботу під депутатський та громадський контроль.

Словом депутат облради  у нижчеподаному  зверненні пропонує низку конструктивних та дієвих заходів, які значно вплинуть на роботу  комунальних медичних закладів, поліпшать ефективність боротьби з короновірусною інфекцією та забезпечать захист прав мешканців місцевих громад. 

григорович звернення Копія