Радомишльська «Пропозиція» йде на вибори з переконанням, що спорт об’єднує громаду.

Шрифти

Радомишльська «Пропозиція» йде на вибори з переконанням, що спорт об’єднує громаду.

Радомишльська політсила «Пропозиція», яку очолює екс-міський голова, наразі перший заступник голови Радомишльської ОТГ Олег Соболевський, йде на жовтневі місцеві вибори - 2020, маючи у своїх рядах низку відомих особистостей - кандидатів у депутати міської ради, які користуються повагою серед мешканців громади, перш за все, як професіонали своєї справи.

 

Сам очільник партійців - Олег Вікторович добре відомий містянам, не тільки з періоду посади завідувача   відділу  спорту району, а також,  як умілий організатор масового спортивного життя міської спільноти.

Реконструкція спорткомплексу «Динамо» та будівництво нового спортмайдану біля нього, міського стадіону з футбольним полем, ігровими майданчиками у парку, добре доглянутий спорткомплекс біля міського профтехліцею – це далеко не повний перелік його добрих справ і щоденних  спортивних турбот.
Нещодавно, перед початком районних футбольних змагань, віншальним етапом реконструкції міського стадіону під його опікою стало завершення монтажу нових головних воріт центральногот входу у спортивну споруду з боку вулиці Міськради з її емблемою на фоні яких Олег Соболевський зі своєю командою .

111111111у

Нагадаємо, що політсила "Пропозиція"  підтримує діючого мера  Володимира Тетерського, який балотується на посаду голови ОТГ