Депутат облради від Радомишля М.Григорович побував на прийомі у губернатора Житомирщини та домовився про створення спеціальної комісії по перевірці будівельних «косяків» після проведення ремонту мосту через р. Тетерів

Шрифти

Про будівельні «косяки» при ремонті мосту через річку Тетерів депутат Житомирської облради, радомишлянин, Микола Григорович , повідомив губернатора Житомирщини та вручив йому депутатське звернення

 

«Вчора, роздрукувавши фото та заяву від себе, як обласного депутата, поїхав на прийом до голови обласної адміністрації Віталія Бунечка.
Спочатку він не міг повірити, що це зовсім новий міст. Ця ситуація обурила і його.

оуа

 

Ми домовились що спеціальна комісія проведе розслідування і перевірить всі факти. А я буду тримати це під своїм контролем, адже обіцянками розкидуватися не можна так, як і мостами»…

пише на своїй сторінці у ФБ діючий депутат від Радомишля Микола Григорович, який побував на прийомі у губернатора Житомирщини Віталія Бунечка, вручивши йому відповідне депутатське звернення.

Детальніше, фоторепортаж та коментарі ТУТ 

0 02 05 19c5e66fa1e18640d5d714d2569d2527d23896d44ce42b26085ac0475e28d8a3 full

Нагадаємо, що атодорога Т-06-08 Овруч- Малин- Кочерів та міст через річку Тетерів у Радомишлі відноситься до об’єктів державної власності, які обслуговуються і ремонтуються за кошти державного бюджету.

Відповідальність за їх технічний стан та обслуговування, контроль за виконанням ремонтів несуть установи державної виконавчої влади.

Зазначимо, що Микола Григорович знову балотується кандидатом у депутати до Житомирської обласної ради на виборах до місцевих рад, що відбудуться цьогоріч, 25 жовтня.