У Радомишлі заїзджі підприємці свідомо руйнують тротуари.ФОТО

Шрифти

На жаль притаманне українцям «моя хата з краю» міцно прижилося і в Радомишлі. Сотні городян, що проходять мимо колишнього гастроному у центрі міста та десятки таксистів, які облюбували місце паркування поруч, не зроблять жодного зауваження

водіям вантажівок, які щоденно припарковують їх прямо на пішохідному тротуарі та розвантажують продовольчі і  промислові товари.
Варто зауважити, що ціла вервечка магазинів у цьому приміщенні належить аж ніяк не городянам, а орендарям зі столиці та інших міст України.

Тисячі тон вантажів доставляються сюди щорічно. Авто вже провалили тротуар своїми колесами біля головного входу. Утворилися ковдобини у яких після дощу збирається у калюжі вода.

Всі добре знають, що тротуар не призначений для руху будь-якого транспорту, його покриття не може витримати такого навантаження, однак іногородці пруться на тротуар під самий поріг гастроному - так ближче і легше на руки, швидше розвантажувати товари, чим стоячи поодаль, але за правилами, на проїжджій частині вулиці. А те, що нівечиться комунальна власність зумисно і цинічно їм, як кажуть тепер -  фіолетово.

Бо  байдужістьі пофігізм певної частини містян за своє місто та безкарність заїжджих і є причиною порушення правил дорожнього руху та руйнації тротуарів.
Пересічний городянин пройде мимо, жодного зауваження не зробить – навіщо вв’язуватися, собі шкодити.

А от вже вдома на кухні, чи на лаві біля під’їзду свого будинку, особливо перед виборами, він розведе такий монолог про місцеву владу, що з трибуни парламенту політики так не проголосять.