У Радомишлі на земельній ділянці, яку депутати нещодавно повернули у власність громади, збудують спортивний майданчик вартістю майже 1,5 млн.грн

Шрифти

У Радомишлі міськрада планує збудувати спортивний майданчик зі штучним покриттям у центрі міста, поруч з реконструйованим спорткомплексом «Динамо».


Нагадаємо, що на земельній ділянці, на якій нині буде вестися будівництво, функціонував спортивний майданчик ще з пострадянських часів введення в експлуатацію приміщення спорткомплексу.

Однак під час головування у місті А.Пироженка у 2006-2010рр земельна ділянка під об’єктом соціальної інфраструктури  міста була приватизована. Тодішні мужі міста та депутати тієї каденції лишили молодь міста можливості займатися спортом у центральній частині міста.

І лише з утворенням Радомишльської об’єднаної громади керівництво та депутати міської ради повернула землю у власність громади, але вже  шляхом вимушеного обміну на землі вільного міського земельного фонду у районі колишньої «Сільгосптехніки» у  більшому розмірі.

Таки чином містянам повернуть можливість займатися спортом та проводити змагання не тільки у приміщенні спорткомплексу, але й на свіжому повітрі.

Сьогодні на Prozorro  оголосили тендер на будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям за адресою: провулок Шкільний, м. Радомишль, Житомирська область.
Очікувана вартість – 1 490 000 гривень. Тендер проводиться на замовлення Радомишльської дитячо-юнацької спортивної школи. Строки виконання робіт заплановані по 10 жовтня 2020 року.