У Радомишлі планують облаштувати ще одну зупинку громадського транспорту у центрі міста

Шрифти

У Радомишлі планують облаштувати зупинку громадського транспорту у центрі міста

Виконавчий комітет Радомишльської міської ради на черговому засіданні 12.08.2020р розгляне питання надання дозволу на розміщення малої архітектурної форми для провадження підприємницької діяльності з облаштуванням зупинки громадського транспорту в м. Радомишль, Соборний майдан, 4 А (поруч з аптекою № 34)  – про це повідомляє офіційний сайт громади.

Нагадаємо, що наразі ця зупинка не облаштована і  городянам, особливо поважного  віку, ніде присісти чи заховатися від негоди під час очікування маршруток.

Окрім того  об'єкт викликає багато нарікань з боку водіїв автомаршруток.
Адже, незважаючи на встановлений знак дорожнього руху, на місці зупинки щоденно, у порушення правил ПДР, безперервно припарковують власні авто містяни та приїзджі.

Одні – щоб попити кави з кіоску, який встановлений поруч, інші – щоб вирішити свої справи у чисельних торгівельних точках чи офісних приміщеннях, що розташовані у центрі міста.

То ж водіям громадського транспорту доводиться зупиняти маршрутки для виходу пасажирів на проїжджій частині майдану, наражаючи їх на небезпеку.

Нагадаємо, що ситуативна картинка території Майдану Соборного та подій на ньому  миттєво відтворюється камерами відеоспостереження на монітори, встановлені у Радомишльському відділенні поліції.