Де можна відпочити у Радомишлі

Шрифти

Де відпочити на вихідних: цікаві місця в годині їзди від Житомира.  Журнал Житомира  рекомендує чудове місце- замок у Радомишлі. 

Пандемія коронавірусу зруйнувала всі плани на відпустку за кордоном. Однак це хороша нагода влаштувати свою відпустку в Україні і познайомитися із чудовими місцями, які знаходяться недалеко від Житомира.

Мова йде за Радомишль, де можна влаштувати прогулянку замком і пікнік над водою.

Замок

Місто Радомишль розташоване за 70 кілометрів від Житомира. Головною фішкою міста є замок із ландшафтним парком.

У замок перетворили млин, який побудували у 1902 році. До того у 17 столітті на місці млина знаходила фабрика, що виготовляла папір. У ній друкували священні тексти для Києво-Печерської Лаври.

 Навколо замку є озерця, джерела, також тут ростуть рідкісні рослини. На території можна зустріти і тварин, зокрема: бобрів, річкових видр, водяних щурів. Також тут можна помітити шпаків, лелек і дятлів.

 У Радомишльському замку варто прогулятися територією, а також завітати до Музею української домашньої ікони, який налічує понад 5000 предметів християнського мистецтва 17-20 століть з усіх регіонів України. Найліпше у замку приєднатися до екскурсії. Вхідний квиток: дорослі – 150 грн, діти – 70 грн.

 У замку в Радомишлі можна не лише погуляти - тут можна ще й провести ніч. Так, тут є готель, номери якого прикрашені предметами старожитностей, є ікони 18-19 століть  - пише та подає світлини замку  видання.