Самогубство полярника, уродженця сусіднього Малина

Шрифти

Український полярник Василь Омелянович, який повісився на українській станції "Академік Вернадський" в Антарктиді, міг зробити це через кохання.

Його друзі впевнені, що причиною самогубства стала зрада його коханої жінки прямо на станції, повідомив журналіст Олександр Махов.

"Жінка мала залишитися на станції на рік разом із Василем у складі експедиції. Натомість вирішила повернутися в Україну з новим коханцем, який працював на станції системним адміністратором. А Василь, який залишився на станції один, повісився", - переказує слова друзів журналіст.

Тіло Василя - на станції, й не відомо, коли його зможуть забрати. Сама жінка зараз у Чилі, бо експедиція через карантин не може добратися в Україну.

Журналіст додав, що понад 20 років на українську станцію не їздили жінки в експедицію, після того як під час другої експедиції у 1990-х між полярниками стався любовний роман.

35-річного Василя Омеляновича знайшли мертвим на станції "Академік Вернадський" 8 травня. Був кухарем 25-ї Української антарктичної експедиції.

У Національному антарктичному науковому центрі Василя характеризують як скромну людину та майстра своєї справи. Повідомляли, що до самогубства його підштовхнули особисті проблеми.- джерело-zhitomir-online.com