Радомишльщина: вбивство чоловіка у Б.Криниці

Шрифти

 

Повідомлення про виявлення у лісі Радомишльського району тіла 47-річного чоловіка із ознаками насильницької смерті надійшло до поліції 10 січня.

Правоохоронці швидко встановили особу ймовірно причетного до тяжкого злочину і затримали його. Розслідування триває за фактом умисного вбивства.

– Встановивши особу загиблого, ми швидко зібрали відомості, що дозволили відтворити останню добу його життя. Так, стало відомо, що напередодні чоловік повертався маршрутним автобусом до свого села з Київської області. Останнім, хто міг бачити його живим, був ще один пасажир, який вийшов разом із потерпілим під час зупинки маршрутки. Особу молодика та його місцезнаходження ми також з’ясували. У ході перевірки і було викрито його причетність до тяжкого злочину, - повідомив заступник начальника ГУНП Житомирщини В’ячеслав Пашковський.
19-річного жителя с. Білої Криниці правоохоронці розшукали на місцевому підприємстві, де він тимчасово працював. За місцем його проживання були вилучені речі, які вказували на можливу причетність до вбивства чоловіка та мобільний телефон загиблого.
У ході досудового розслідування встановлено, що молодик нетверезим сів в автобус і проспав свою зупинку. Врешті вийшов разом із потерпілим. У результаті раптового конфлікту побив чоловіка і забрав його мобільник.
Нині молодика взято під варту- повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області