Радомишль - кожен по своє: під час святкування Дня міста дехто продавав кабачки по 350, інші шашлик – по 450 грн

Шрифти

Нещодавнє свято – День міста, було організовано міськрадою на чолі з мером Володимиром Тетерським з розмахом, на гарному рівні. Було що подивитися, чим розважитися, як дорослим так і дітям та молоді.
Багато містян, які люблять свій рідний Радомишль, на власному ентузіазмі залюбки демонстрували свої таланти на концертній сцені, інші – принесли свої вироби, предмети художньої творчості, організували виставки. Зі старостинських округів до свого райцентру прибули делегації сільських громад з селянськими стравами та гостинцями. Всіх добрих, патріотичних справ, що ґрунтуються на любові до міста, не перерахуєш. Словом велика когорта радомишлян долучилася до організації свята, вклала свою дещицю в процес його дійства.
І все таки ложка дьогтю була.

Неприємний осадок залишається попри те, що дійство вдалося. Абсолютна більшість підприємців, забезпечуючи гідний відпочинок містян, вели торгівлю у міському парку, виставивши на продовольчу групу товарів помірні та виважені ціни.
Утім ще й до сьогодні у місті не стихли розмови, як дехто з підприємців «впарював» містянам кружальця кабачка, підсмажені на грилі, по 35 грн за 100 грамів. Тобто по 350 грн за кілограм, при їх нинішній ціні – від 15 грн за кг.
Інші, не кліпнувши оком, торгували шашликом по 45 грн за 100грам. Тобто по 450 грн за кілограм, при сьогоднішній ціні окремих шашличних видів м’яса на ринку від 100грн за кг.
Словом, кожен по своє.