У Радомишлі прийнято ряд обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусу

Шрифти

Радомишль, 13.03.2020р.

На позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і  надзвичайних ситуацій
Радомишльської міської ради, яке проводив міський голова Володимир Тетерський, заслухали питання про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусу CОVID – 19 на території Радомишльської міської ради.

 

Комісія вирішила:
1. Керівникам закладів охорони міської ради – директору КНП «Радомишльська лікарня» Н. В. Вітінській, головному лікарю КНП «Радомишльский ЦЕНТР ПМСД» Н. Г. Ляшевській:

1.1. Забезпечити роботу підпорядкованих закладів у посиленому санітарно-епідеміологічному режимі, перевести заклади у режим готовності до прийняття хворих з ознаками захворювання, надання необхідної медичної допомоги;
1.2. Забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням щодо правил запобігання зараження та розповсюдження вірусного захворювання.
1.3. При організації роботи підпорядкованих закладів керуватись наказом Міністерства охорони здоров’я України № 552 від 25.02.2020 року «Про затвердження та впровадження стандартів медичної допомоги при короновірусній хворобі 2019 (CОVID – 19).

2. Головному лікарю КНП «Радомишльська стоматологічна поліклініка» А. М. Приборецькому:

2.1. Забезпечити прийом стоматологічних хворих з невідкладними станами (гострого болю);
2.2. Тимчасово призупинити з 13.03.2020 року по 27.03.2020 року роботу ортопедичного відділення Радомишльської стоматологічної поліклініки.

3. Керівникам установ, підприємств, організацій всіх форм власності:
3.1. посилити дезінфекційний режим (проведення вологих прибирань з дезінфікуючими засобами), підтримувати дотримання нормативних показників температури повітря та проводити наскрізне провітрювання в приміщеннях;
3.2. забезпечити щоденний моніторинг та не допускати до роботи працівників та робітників з ознаками інфекційного захворювання;
3.3. забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом і гострих респіраторних інфекцій;
3.4. посилити контроль за санітарним станом об’єктів, забезпечити виконання протиепідемічних заходів у повному обсязі.

4. Керівникам виконавчих органів міської ради, в. о. старост:

4.1. Обмежити проведення особистого прийому громадян, надавати консультації дистанційно засобами зв’язку;
4.2. Рекомендувати обмежити роботу з користувачами закладів соціальної сфери;
4.3. Провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо недопущення поширення короновірусної інфекції на території Радомишльської об’єднаної територіальної громади.

5. Директору МКП «Водоканал» Демчуку Р. М.:

5.1. заборонити з 13.03.2020 року по 03.04.2020 року планові відключення водопостачання та забезпечити цілодобове постачання води споживачам.

 

6. Перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів у межах міста:

6.1. Заборонити перевезення пасажирів з 13.03.2020 року по 14.03.2020 року;
6.2. З 15.03.2020 року відновити перевезення по місту з 06.00 до 10.00 та з 16.00 до 19.00.
6.3. Забезпечити проведення санітарної обробки салонів транспортних засобів.

7. Перевізникам, які здійснюють приміські та міжміські перевезення, забезпечити проведення санітарної обробки салонів транспортних засобів.

8. Обмежити роботу для закладів ресторанного господарства, сфери послуг (крім торгових та медичних закладів).

9. Сектору цивільного захисту населення міської ради (С. С. Ястрембович) підготувати звернення до Радомишльської районної державної адміністрації та Радомишльської районної ради щодо виділення коштів з резервного фонду у сумі 50 тис. грн. (п’ятдесят тисяч грн. 00 коп) на придбання необхідних медикаментів та засобів індивідуального захисту.

10. Радомишльському відділенню поліції Коростишівського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області ( М. М. Бондарчуку) спільно з інспектором з благоустрою Радомишльської міської ради посилити заходи з недопущення торгівлі в несанкціонованих місцях.

11. Керівникам міських ринків рекомендувати обмежити роботу торгівельних павільйонів, лотків на час введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення короновірусної інфекції на території Радомишльської об’єднаної територіальної громади.

12. В. о. обов’язків директора КП «Благоустрій міста» Василенку О. В.:

12.1. Забезпечити проведення дезінфікуючих заходів у громадських вбиральнях міста.

13. Директору ПП «Житлоремсервіс-9» Розпутенку О. М. забезпечити проведення дезінфікаційних заходів у під’їздах багатоквартирних будинків, які перебувають на обслуговуванні у підприємстві.

14. Директору КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Радомишльської міської ради Ярмолюк Н. М. забезпечити функціонування закладу у штатному режиміз посиленням заходів індивідуального захисту соціальних працівників.

15. Рекомендувати релігійним установам громади обмежити проведення масових богослужінь.

16. Відділу економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, туризму, інвестицій та інформаційної роботи міської ради забезпечити оприлюднення рішення комісії та інформування населення з введення обмежувальних заходів, профілактики, недопущення поширення короновірусної інфекції на території Радомишльської об’єднаної територіальної громади.

17. Рішення комісії довести до відповідальних виконавців та інформацію про виконання даного рішення направляти щоденно до 12.00 сектору цивільного захисту населення міської ради.