Нещодавно в Житомирі відбулося урочисте святкування 125-річчя від дня утворення першого спортивного товариства велосипедистів Житомира і Волині. Серед запрошених були  представники Радомишльщини :

Детальніше: Радомишльські спортсмени та ветерани велоспорту побували на святкуванні 125 річчя велоспорту...

Серед тисяч людей, які прибули 15 грудня до Києва на об'єднавчу молитву є і мешканці  Радомишльщини у складі представників  Житомирської області. Люди зібралися площі перед собором святої Софії,

Детальніше: Радомишляни прибули до столиці на об’єднавчу молитву

  На Майдан Соборний  у Радомишлі  новорічну красуню  ялинку  у супроводі поліцейського  авто з включеними проблесковими вогнями та  пронизливою сиреною діставили  вантажним трейлером  ще два дні тому -12 грудня.

Детальніше: у Радомишлі сьогодні прикрашали новорічну ялинку

Сьогодні, 14 грудня 2018р. У Радомишльській міській раді під головуванням міського голови Володимира  Тетерського пройшла  нарада з питань формування бюджету  ОТГ на 2019 рік.

 Така форма обговорення бюджету, його планових показників проводилася  вперше. У чому  ж полягала її новизна?

Детальніше: У Радомишлі обговорили проект бюджету за яким буде жити місто та села об’єднаної громади у 2019...

Медична допомога під час новорічних і різдвяних свят у Радомишлі громадянам надаватиметься у повному обсязі  у разі потреби незалежно від місця їх проживання та реєстрації у такому режимі:

Детальніше: Як у Радомишлі надаватиметься медична допомога на новорічні та різдвяні свята

Статтею 42, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», голови територіальних громад села, селища, міста  не рідше одного разу на рік звітують про свою роботу на відкритій зустрічі з громадянами.

Детальніше: Радомишльський міський голова В.Тетерський оприлюднив звіт про свою роботу за 2018 рік

11 грудня уночі під час профілактичних заходів спільна рейдова група поліцейських Радомишльського відділу та єгерів мисливського клубу затримали два автомобілі, в яких перевозилась зброя з конструктивними змінами, приціли нічного бачення, глушники та інші знаряддя, що можуть використовуватись для полювання.

Близько півночі у лівсосмузі, неподалік с. Білки, поліцейські зупинили автомобіль «Renault Kangoo».

Детальніше: Радомишльські ліси облюбували браконьєри з сусідніх міст- Малина і Коростишева

Рік випуску: 2018 Режиссер: Влад Дикий У ролях знімались: Назар Задніпровський, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха Жанр: комедія Опис: Що таке весілля? Це веселощі, радість, любов, торжество, багато друзів, родичів, близькі поруч і всі щасливі, адже в цей день двоє люблячих один одного людей з'єднуються в один міцний союз. Але в якийсь момент навіть розплановане весілля може стати справжнім божевіллям.

Детальніше: У Радомишлі покажуть фільм «Скажене весілля» безкоштовно

Нещодавно депутати  Радомишльської міської ради  за ініціативою очільника районної парторганізації ВО «Свобода»,  С.Галицького прийняли звернення  до голів Житомирської обласної державної адміністрації  та Житомирської обласної ради І.Гундича та В.Ширми  щодо будівництва дороги між  селом. Ставки, Радомишльського району та селом Городське, Коростишівського району з метою встановлення транспортного сполучення.

Детальніше: Радомишльщина: чи прокладуть нову туристичну стежку через село Ставки?

Більше статей...

Популярні новини міста