Інструменти
Шрифти

до голови районної державної   адміністрації  І. Харитончука - яскравий складання першого серйозного  іспиту  діючою міською владою  на спроможність     самоврядувати у місті.  Міськрадівський  корабель  отримав значну фінансову пробоїну  розміром близько 2 мільйонів гривень. ЇЇ латають поки-що позичками у Державному казначействі. 

Коштів не вистачає на придбання продуктів харчування у дитячих садах, освітлення та благоустрій міста. Навіть на утримання апарату службовців міськради недостає  509,7 тисяч гривен. М’яко кажучи, плутанина  у  стилістиці, необізнаність у  самоврядних і делегованих повноваженнях, Бюджетному кодексі, викладена у листі, нас не дивує. Дивує інше.  Заздалегідь знаючи, що крик волаючого у пустелі навряд чи хтось почує, міськрадівське керівництво у всьому  звинувачує Верховну раду, чинне законодавство. І аж ніяк не себе. Якщо Верховна  рада  ліквідувала ринковий збір  у сумі майже 140 тисяч, то це тільки полегшення від тягаря місцевих поборів  радомишлянам-підприємцям при здійсненні торгівлі на ринках.  Але у листі ні слова не сказано що натомість міська рада отримала 100% плати за землю. Раніше було 60%. Тобто, розмови про якісь фінансові обмеження органу самоврядування   не мають під собою підґрунтя.

Звичайно, що забаганки будь – якого чиновника відомі.  Якби хтось дав   кошти то і містом можна було б, сидячи у кабінеті, покерувати. Проте давайте заглянемо до передвиборної програми О. Ткачука, яку він оголошував  рік тому на зустрічах з виборцями міста. Там були обіцянки про збільшення бюджетних надходжень шляхом конкурсного продажу земельних ділянок, залучення інвесторів. тощо…  Сьогодні про це забуто. Звинувачуємо Верховну Раду,  уряд, словом, всіх тільки не себе…

"radomyshl-city"

Компонент коментарів CComment

Популярні новини міста