Шрифти

"16 вересня 2015 року у Радомишльському районі зареєстровано місцевий осередок політичної партії нової формації – Партія простих людей Сергія Капліна, діяльність якої спрямована, насамперед, на захист інтересів звичайних, пересічних громадян.

Партійний осередок засновано за сприяння колишнього голови районної ради Анатолій Близнюка, депутата районної ради Анатолія Лобаса, голови правління громадської організації «Час громади» Івана Мельника, співзасновника та члена правління ГО «Час громади»  Володимира Мартинюка.

На установчих зборах головою партійного осередку обрано Гарбара Андрія, вчителя Борщівської середньої школи 1-3 ступенів.

​Створюється нова за якістю політична команда, що дасть поштовх новій Українській політиці. Партія Простих людей іде на вибори по всі Україні.

Іде перемагати."

Прес-сужба партійного осередку

Нагадаємо,що партію створив депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Каплін. За його словами нова партія має  не тільки подолати прохідний бар’єр, а й  перемогти на місцевих виборах по всій країні та наступних парламентських виборах, які за його переконанням будуть достроковими.

У складі районного партійного осередку відомі громадські діячі району.

Серед них Анатолій Лобас – депутат Радомишльської районної ради очолював до цього районну організацію Партії «Удар» Віталія Кличка. Склав повноваження очільника не погодившись  з політикою  В.Кличка, який очолив Партію Порошенка.

Анатолій Близнюк- колишній голова районної ради.

Іван Мельник – голова громадської організації «Час громади» - претендент на посаду голови Радомишльської районної державної адміністрації.