Інструменти
Шрифти

 

У районній газеті «Зоря Полісся» розміщена фотографія, яка за задумом авторів мала б засвідчити не тільки співпрацю БЮТівської команди з партією регіонів, але й різку відмову від обраного міським головою О.Ткачуком курсу, який попередньо базувався на критиці діючої державної влади.
Серед 7-ми членів депутатської фракції партії регіонів вибір впав на Людмилу Лаговську , яка пройшла у депутати міської ради по партійному списку, невипадковий.

Упродовж року її депутатська діяльність не принесла міській владі хоч бодай якихось турбот. Хіба що дрібні поправки на сесіях. Отже така лояльність не може не імпонувати.

Запам’ятався лише один принциповий момент роботи депутата - це намагання зізвати позачергову сесію. Керівництва ради довго зволікало з виготовленням проектно-кошторисної документації на об’єкти комунального господарства, що могло призвести до невключення нашого міста у загальнодержавні фінансові програми 2012 року. Врешті все залишилися лише добрими намірами. Станом на кінець року на жоден об’єкт документації не виготовлено.
А поки-що фракція партії регіонів у міській раді видніється десь у фарватері депутатської БЮТівської фракції, мовчки поглядаючи не тільки на щосесійні порушення регламенту ради, а й занепад комунальної сфери, міських комунальних підприємств, заборгованість по виплаті заробітної плати їх працівникам тощо…

 


"radomyshl-city"

Популярні новини міста