Понеділок, жовтня 15, 2018
   
Text Size

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ ВІДКРИЛИ КРИЇВКУ ТА ВШАНУВАЛИ ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ

30.09.2018р. на культурно-історичному просторі «Повстанський хутір» (поблизу с.Ставки) відбувся збір-вшанування борців за волю України та відкриття криївки.

У програмі заходу відбулася спільна молитва, мітинг, на якому вручена відзнака «Честь і слава Житомирщини» відомому дисиденту, нашому земляку Василю Васильовичу Овсієнку. Військові реконструктори Радомишля, Житомира, Вінниці, Києва відтворили бої воїнів УПА з «енкаведистами» та німецькими військами.

На завершення гості та учасники скуштували смачний, духмяний повстанський куліш.

 

1 жовтня 2018р. З нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана, в міському Будинку культури відбулися урочисті заходи.

В залі були присутні: ветерани війни та праці, інваліди,багатодітні матері, люди похилого віку з усіх куточків Радомишльського району.

Вели свято Н. Данилюк та О. Сафонова.


 

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

РАДОМИШЛЬ: ВІДКРИТО ПАМ’ЯТНИК ВОЇНАМ –ЗЕМЛЯКАМ, ЩО ВІДДАЛИ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ.ФОТО

12 ЖОВТНЯ 2018. У центральній частині міста, поруч з Свято-Миколаївським храмом, сьогодні, з нагоди Дня захисника України відкрили пам’ятник воїнам, що віддали своє життя за Україну.

На урочистому заході за участі представницької та виконавчої влади району, громадськості, військових ТА  священнослужителів Української православної церкви Київського патріархату освятили цей пам’ятний знак. Учасники заходу на знак пошани поклали квіти до знаку.

На пам’ятному знаку вкарбовані фотографї та імена військовиків Радомишльського району, які віддали своє життя за Україну.

Пам‘ятник виготовили та встановили за кошти громадськості міста та району

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :