Вівторок, жовтня 16, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЯНАМ НА ЗАМІТКУ:газового лічильника зняли, а нового купуй сам

Історія бердичівлянина. У соціальній мережі Фейсбук своє невдоволення висловив Геннадій Редун, житель міста Бердичева.

Газова служба міста зняла лічильника на діагностику, але вже минуло 3 місяці,а його так і не повертають ще й пропонують купити новий лічильник за його кошти. "Шановні Бердичівляни,я потрапив в ситуацію,коли,газове господарство зняло в мене лічильник газу на перевірку,обіцяючи повернути через 3 неділі.Вже пройшло 3 місяці.Коли я звернувся з запитанням про встановлення другого,там відповіли,що діагностику він не пройшов потрібно написати заяву на безкоштовну заміну. Вдруге коли я звернувся до директора він цинічно заявив,що згідно розпорядження, ще з травня лічильники, які не прошли перевірку купуються за рахунок споживача. Лічильник в мене зняли в липні,а це вже як два місяці після розпорядження. Вони обманюють людей,а при тому заробляють гроші! А як це скажеться на людях в яких пенсія 1400,при ціна личильника 1500? НЕ ПІДДАВАЙТЕСЬ НА БРЕХНЮ!!!" - написав у своєму повідомленні Геннадій.

Небайдужі бердичівляни пропонують звернутися на гарячу лінію або в ГО, адже лічильник має безкоштовно встановити газова служба.

Згідно інформації, яка розміщена на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг:

Якщо лічильник газу, що перебуває у власності побутового споживача, визнаний відповідним органом у сфері метрології та метрологічної діяльності непридатним до подальшої експлуатації, рішення про доцільність його ремонту приймає Оператор ГРМ, ураховуючи технічні та економічні чинники.

У разі прийняття Оператором ГРМ рішення про доцільність ремонту Оператор ГРМ зобов'язаний встановити відремонтований лічильник газу побутового споживача замість тимчасово встановленого лічильника газу з обмінного фонду протягом двох місяців з дати його зняття.

У разі прийняття Оператором ГРМ рішення про недоцільність проведення ремонту лічильника газу Оператор ГРМ зобов'язаний протягом п'ятнадцяти робочих днів після результатів проведення періодичної повірки (але не пізніше двомісячного строку після зняття лічильника газу на періодичну повірку) безкоштовно встановити власний розрахунковий лічильник газу (типорозміром не більше лічильника газу побутового споживача) для подальших комерційних розрахунків і в цей самий строк повернути побутовому споживачу його лічильник газу та письмово повідомити споживача про результати проведення періодичної повірки і прийняте рішення щодо недоцільності ремонту лічильника газу.

У такому разі побутовий споживач не може відмовитись від встановлення лічильника газу Оператора ГРМ.

 

Джерело: zhitomir-online.com

 

 

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

ГУБЕРНАТОР ЖИТОМИРЩИНИ: МАЄМО ЄДИНУ ПОМІСНУ ПРАВОСЛАВНУ ЦЕРКВУ. ПРЕЗИДЕНТУ П.ПОРОШЕНКУ ЦЕ ВДАЛОСЯ!

Україна має позитивне рішення Вселенського Патріарха і Синоду про Єдину Помісну Православну Церкву.

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко.

«Те, про що мріяли покоління українців та молилися сучасники – нарешті сталося: Україна отримала Автокефалію. Вітаю всіх українських вірян з цією грандіозною історичною подією та дякую всім за молитву та підтримку», – сказав Петро Порошенко.

Він додав, що це перемога усієї України, спільна перемога!

«Історична подія! Томос! Маємо Єдину Помісну Православну Церкву.Як православний український вірянин чекав на цю подію роками. Президенту Петру Порошенку це вдалося! Він увійде в історію як Президент, який повернув державі Єдину Помісну Церкву. Радий, що молоді покоління зростатимуть на вірі єдиної української церкви.Це - наша перемога!», – сказав Ігор Гундич.

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :