Понеділок, жовтня 15, 2018
   
Text Size

У РАДОМИШЛІ ЗБЕРІГАЮТЬ АРХІТЕКТУРНУ СПАДЩИНУ.ФОТО

Віками формувалося архітектурне обличчя Радомишля. Місто забудоване за класичним плануванням та європейським взірцем: у центрі великий майдан, від нього перпендикулярно прокладені вулиці – Велика та Мала Житомирська, Русанівська, Міськради, Присутственна та інші. У Радомишлі чимало споруд, які відтворюють, той чи інший архітектурний стиль.

На жаль місту та його архітектурі встигли напакостити. У пострадянський період центральну площу майже забудували безликими спорудами. Одна з них- приміщення колишнього магазину «Дитячий світ», яким по- атеїстськи тодішня влада намагалася закрити Свято Миколаївський храм. Не кращі від нього і коробки колишнього «Побуткомбінату», нинішнього «Телекому». Встигли знищити і сквер з розлогими липами – улюблене місце відпочинку містян, побудувавши на його місці меморіал. Багато фасадів будинків втрачено назавжди безконтрольним ремонтом їх власників, чи тодішніх державних організацій.

Нині приємно спостерігати, як новий власник половини будинку, що на розі вулиць Малої Житомирської та Петрівської, дбайливо відновлює кожен штрих ліплених елементів фасаду, підбираючи контрастні та виразні фарби.

Прикро, але вочевидь буде відновлено лише належну  цьому господарю частку будинку. Інша, так і буде «світити» своєю зношеністю .

До речі, саме на цій частині довгий час милував очі навіс (козирок) над парадним входом у будинок з боку В.Житомирської - прекрасний витвір старовинного ковальського мистецтва. Проте після ремонту будинку місцевою рембуддільницею він щез разом з будівельниками.

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

Скільки коштуватиме перевищення швидкості для водіїв?

Скільки коштуватиме перевищення швидкості для водіїв?

З 8 жовтня радари TruCam для контролю швидкості почали працювати у пілотному режимі і поки водіїв не будуть штрафувати за перевищення швидкості. А вже з 15 жовтня водіїв-порушників почнуть притягувати до відповідальності.

Перевищення швидкості на понад 20 км/год коштуватиме порушнику 255 гривень, на понад 50 км/год – 510 гривень. Наразі у поліції є повірених 25 радарів, їх кількість обіцяють збільшити.

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :