Понеділок, жовтня 15, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬЩИНА: ХТО ДОГЛЯНЕ ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР ПРИ ДОРОЗІ? фото

У середовищі придорожньої зони з інтенсивним рухом машин Державний Прапор потребує особливої уваги. Проте про нього забули у селі Русанівка. Вітри та негода добре потріпали полотно Прапора, встановленого на узбіччі гравійної дороги, а замінити нікому.

На жаль ще нерідко Державний Прапор встановлюють абияк та абиде. У таких випадках зазвичай за ним ніхто не доглядає.

Порядок використання державних символів мав би бути встановлений Верховною Ради України». Проте закону нині немає.

Є лише кримінальна відповідальність за наругу над державними символами, згідно зі ст. 338 КК України: «Публічна наруга над Державним Прапором України, Державним Гербом України або Державним Гімном України карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арештом на строк до шести місяців або позбавленням волі на строк до трьох років».

Зазачимо, що наругою вважається публічне спалення Державного Прапора України, топтання ногами, фізичне пошкодження, зривання з будівель, інше пошкодження.

Однак байдуже, не шанобливе ставлення до Державного Прапора України, тобто вивішування Державного Прапора України на будь-чому, будь-яких відтінків синього і жовтого кольорів (до невпізнання), або пошарпаного вітрами та випраного дощами, в судовій практиці не вважається наругою над Державними символами та «не тягне» на кримінальну відповідальність.

Відсутня також і адміністративна відповідальность.

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

Скільки коштуватиме перевищення швидкості для водіїв?

Скільки коштуватиме перевищення швидкості для водіїв?

З 8 жовтня радари TruCam для контролю швидкості почали працювати у пілотному режимі і поки водіїв не будуть штрафувати за перевищення швидкості. А вже з 15 жовтня водіїв-порушників почнуть притягувати до відповідальності.

Перевищення швидкості на понад 20 км/год коштуватиме порушнику 255 гривень, на понад 50 км/год – 510 гривень. Наразі у поліції є повірених 25 радарів, їх кількість обіцяють збільшити.

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :