Понеділок, жовтня 15, 2018
   
Text Size

У НАШИХ СУСІДІВ МАЛИНЧАН: ЕЛЕКТРОННИЙ ЖУРНАЛ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ТА ЩОДЕННИК ДЛЯ УЧНІВ


У Малинській ЗОШ №2 впроваджено систему електронного документообігу- електронний щоденник для учня та електронний журнал для вчителя.

Система e-schools.info, побудована на принципі ієрархії прав користувачів, а це означає, що кожен користувач має доступ виключно до тієї інформації, яка потрібна безпосередньо йому, що дозволяє захистити персональні дані усіх користувачів. Логіка роботи наступна:

• школа підключається до системи e-schools.info та призначає внутрішнього адміністратора;

• адміністратор додає вчителів та серед них визначає класних керівників із відповідними правами; • класні керівники додають учнів, формують розклад, генерують журнали по кожному навчальному предмету свого класу, а також додають батьків;

• вчитель, прийшовши на урок, відкриває відповідну сторінку електронного журналу і під час уроку виставляє відмітки "н", оцінки, занотовує зміст домашнього завдання .

Після того як вчитель поставив оцінку вона миттєво відображається в електронному щоденнику учня, а також стає доступною для перегляду батькам. Така простота і зрозумілість були основними причинами вибору саме цієї системи.

Що буде із паперовими щоденниками та журналами? Навіть у світлі нової освітньої реформи, класний журнал залишається документом суворої звітності, тому, нажаль, відмінити його ведення покищо неможливо, оскільки це буде грубим порушенням. У зв'язку з цим збільшується навантаження на вчителів, оскільки вони мають паралельно вести ДВА журнала.

Стосовно щоденників, то адміністрація має повне право скасувати їх ведення в паперовому варіанті, проте з логічної точки зору, це можливо лише в тих класах, де більша частина учнів вже користується електронним щоденником. Паралельно учні, які з різних причин не можуть або не хочуть користуватися нововведенням, продовжуватимуть користуватися паперовим щоденником – повідомляє . zhitomir-online.com

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

ОНОВЛЕНО ЗНАК ЖИТОМИРЩИНИ НА РУБЕЖІ З КИЇВСЬКОЮ ОБЛАСТЮ.ФОТО

 

За ініціативи Житомирської ОДА на дорозі Київ-Чоп, а саме рубіж Житомирської та Київської областей, оновили знак при в'їзді в область.

Про це розповів начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА Роман Крисюк.

«Управління дорожнього будівництва та інфраструктури долучилось до відновлення знаку при в'їзді в область – очистили територія навколо знаку, пофарбували ракету, пофарбували букви», – розповів Роман Крисюк.

Також він додав, що оновили і арку, яка стоїть поруч із гербом області та прапором України – повідомляє ОДА.

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :