Понеділок, жовтня 15, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬ: РИБООХОРОННИЙ ПАТРУЛЬ НЕ ДАЄ СПОКОЮ БРАКОНЬЄРАМ, АЛЕ Й МІСЦЕВІ ОРЕНДАРІ ВОДОЙМ ПРІСНОВОДНОЮ РИБОЮ НЕ ТОРГУЮТЬ.фото

Не секрет, що мешканці Радомишльщини, маючи у своєму розпорядженні понад 1тис.га площі водного плеса ставків, яке районна державна адміністрація розпочала роздавати ще з середини 90-х років в оренду  в основному на термін до 50 років, не мають змоги купити  свіжої живої прісноводної риби.

Придбати лише коропа , чи товстолоба кожного дня можна лише у двох місцях: тутешньому «Сільпо», але неживого, обкладеного льодом, або як у пострадянський період писали на цінниках «заснувши риба». І в знайомого браконьєра -  рибу теж не живу, невідомо якої якості, коли і де виловлену.

У базарні дні на районному ринку щоразу веде торгівлю рибою єдиний житомирський  реалізатор, що возить неї за півтори сотні кілометрів з водойм смт Ружин, або ж у місцевого клану браконьєрів, що крутяться навколо продовольчого та сінного міського ринку. Одні продають рибу нахабно і відкрито, інші мають коло постійних покупців, або ж тихо пропонують товар перехожим, реалізовуючи неї з багажників авто, чи кузовів «бусів». Цій категорії покупців ніколи не приходить в голову думка, яким ризикам вони вони піддають себе і свою сім’ю, купуючи таку рибу.

Однак браконьєри, ховаючись по кутках іноді таки попадаються під пильне око рибоохоронного патруля. Сергій Кумаринець не дає їм спокою.

Як бачите на світлині  на проїзджій  частині вулиці, перед входом у районний ринок, п’ятничного дня рибоохоронець виявив особу, яка торгувала  рибою. «Намагання доповісти «шефам» по телефону про ситуацію та знайти «дах» і уникнути покарання не допомогло. Адміністративний протокол таки було складено. Незабаром справу розглядатиме суд» - каже Сергій Кумаринець.

Зазначимо, що справу з рибопостачанням у районі боротьбою з браконьєрами не покращиш допоки районна державна адміністрація не візьметься за орендарів, котрі нині тримають водойми лише для власного задоволення та відпочинку і аж ніяк не для цільового призначення - риборозведення та реалізації продукції населенню, як те передбачено умовами договору оренди.

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

РАДОМИШЛЬ: ВІДКРИТО ПАМ’ЯТНИК ВОЇНАМ –ЗЕМЛЯКАМ, ЩО ВІДДАЛИ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ.ФОТО

12 ЖОВТНЯ 2018. У центральній частині міста, поруч з Свято-Миколаївським храмом, сьогодні, з нагоди Дня захисника України відкрили пам’ятник воїнам, що віддали своє життя за Україну.

На урочистому заході за участі представницької та виконавчої влади району, громадськості, військових ТА  священнослужителів Української православної церкви Київського патріархату освятили цей пам’ятний знак. Учасники заходу на знак пошани поклали квіти до знаку.

На пам’ятному знаку вкарбовані фотографї та імена військовиків Радомишльського району, які віддали своє життя за Україну.

Пам‘ятник виготовили та встановили за кошти громадськості міста та району

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :