Понеділок, жовтня 15, 2018
   
Text Size

У РАДОМИШЛІ ГОТУЮТЬСЯ НОВІ ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

27 вересня 2018 р.У Радомишльський міській раді у рамках підготовки до чергової сесії пройшло перше обговорення проекту нових Правил благоустрою території Радомишльської міської ради.

Начальники відділів Олег Романенко, Сергій Старовойт, головний спеціаліст Володимир Іщенко, інспектор благоустрою Олександр Красновський розглянули пропозиції депутатів міськради Таїсії Василюк, Володимира Капранчука та внесли ряд змін у проект Правил у відповідності до чинного законодавства та нормативних актів України.

Депутати та профільні спеціалісти ради спільно обговорили специфічні та ситуативні питання організації благоустрою територій міста і в цілому об’єднаної громади, що традиційно притаманні Радомишлю та склалися у період незалежності України, а також шляхи їх вирішення.

Зауважимо, що у старих Павилах благоустрою міста є ряд недоліків та прогалин. Окрім того заміна їх викликана також утворенням об’єднаної громади унаслідок чого до Радомишльської міськради увійшли додатково ще 15 сільських старостинських округів. Саме тому й назріла необхідність переглянути Правила та відкоригувати їх. Однак змін настільки багато, що правила фактично будуть переписані по-новому.

Як відомо, на сесії 13.09.2018р, було прийнято рішення відтермінувати розгляд проекту Правил для його опрацювання. Депутатам міської ради було запропоновано внести свої пропозиції у проект нових Правил. Проте у роботі по підготовці документу взяли участь два з 26 депутатів ради.

Нагадаємо, що нові муніципальні Правила благоустрою фактично окреслять параметри персональної  відповідальності кожного власника приватного обійстя, підприємства, торгівельного об'єкту, офісу, багатоквартирного будинку, земельної ділянки, керівника комунальної чи державної установи та інших суб'єктів за благоустрій, санітарний стан прилеглої території, архітектурний вигляд фасаду будівель, тощо.

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

РАДОМИШЛЬЩИНА: ШАХРАЇ ОБІБРАЛИ ПЕНСІОНЕРКУ НА 30 тис грн

Упродовж минулої доби двоє літніх жителів Житомирщини постраждали від непроханих гостей, які під різними приводами потрапили в оселі пенсіонерів і обібрали їх. Поліція закликає до обережності та уважності у спілкуванні з незнайомцями.

Одна з них у  с. Ірші Радомишльського району, де  позбиткувались над 81-річною місцевою жителькою. Увійшовши до її будинку під приводом обміну грошей, незнайомки заволоділи усіма збереженнями пенсіонерки – понад 30 тис. гривень в українських гривнях та іноземній валюті.

Обидві заяви належним чином зареєстровані та за фактами відповідно крадіжки (ст.185 ККУ) та шахрайства (ст.190 ККУ) розпочаті кримінальні провадження, у рамках яких поліція встановлює особи негідниць і їх міс цезнаходження.

Водночас правоохоронці звертаються до громадян із наполегливим закликом не довіряти незнайомим людям, які під різними приводами і називаючись представниками офіційних структур та організацій намагаються потрапити в оселю пенсіонерів й будь-що заволодіти їх грошовими збереженнями. Не впускайте до своїх домівок незнайомців. Скажіть, що розмовляти з ними ви будете у присутності ваших дітей, сусідів або й навіть дільничного офіцера. У жодному разі не погоджуйтесь на проведення будь-яких робіт або прийняття запропонованих послуг, на пропозиції обміну валюти або «старих» купюр на «нові» та не демонструйте невідомим візитерам наявність у вас готівкових коштів. Шановні громадяни! Не забудьте ознайомити з елементарними правилами безпеки ваших літніх батьків, які проживають окремо, та зобов’яжіть їх телефонувати вам у разі виникнення будь-якої підозрілої ситуації.

Відділ комунікації поліції

 

 

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :