Понеділок, жовтня 15, 2018
   
Text Size

У РАДОМИШЛІ ГОТУЮТЬСЯ НОВІ ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

27 вересня 2018 р.У Радомишльський міській раді у рамках підготовки до чергової сесії пройшло перше обговорення проекту нових Правил благоустрою території Радомишльської міської ради.

Начальники відділів Олег Романенко, Сергій Старовойт, головний спеціаліст Володимир Іщенко, інспектор благоустрою Олександр Красновський розглянули пропозиції депутатів міськради Таїсії Василюк, Володимира Капранчука та внесли ряд змін у проект Правил у відповідності до чинного законодавства та нормативних актів України.

Депутати та профільні спеціалісти ради спільно обговорили специфічні та ситуативні питання організації благоустрою територій міста і в цілому об’єднаної громади, що традиційно притаманні Радомишлю та склалися у період незалежності України, а також шляхи їх вирішення.

Зауважимо, що у старих Павилах благоустрою міста є ряд недоліків та прогалин. Окрім того заміна їх викликана також утворенням об’єднаної громади унаслідок чого до Радомишльської міськради увійшли додатково ще 15 сільських старостинських округів. Саме тому й назріла необхідність переглянути Правила та відкоригувати їх. Однак змін настільки багато, що правила фактично будуть переписані по-новому.

Як відомо, на сесії 13.09.2018р, було прийнято рішення відтермінувати розгляд проекту Правил для його опрацювання. Депутатам міської ради було запропоновано внести свої пропозиції у проект нових Правил. Проте у роботі по підготовці документу взяли участь два з 26 депутатів ради.

Нагадаємо, що нові муніципальні Правила благоустрою фактично окреслять параметри персональної  відповідальності кожного власника приватного обійстя, підприємства, торгівельного об'єкту, офісу, багатоквартирного будинку, земельної ділянки, керівника комунальної чи державної установи та інших суб'єктів за благоустрій, санітарний стан прилеглої території, архітектурний вигляд фасаду будівель, тощо.

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

ГУБЕРНАТОР ЖИТОМИРЩИНИ: МАЄМО ЄДИНУ ПОМІСНУ ПРАВОСЛАВНУ ЦЕРКВУ. ПРЕЗИДЕНТУ П.ПОРОШЕНКУ ЦЕ ВДАЛОСЯ!

Україна має позитивне рішення Вселенського Патріарха і Синоду про Єдину Помісну Православну Церкву.

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко.

«Те, про що мріяли покоління українців та молилися сучасники – нарешті сталося: Україна отримала Автокефалію. Вітаю всіх українських вірян з цією грандіозною історичною подією та дякую всім за молитву та підтримку», – сказав Петро Порошенко.

Він додав, що це перемога усієї України, спільна перемога!

«Історична подія! Томос! Маємо Єдину Помісну Православну Церкву.Як православний український вірянин чекав на цю подію роками. Президенту Петру Порошенку це вдалося! Він увійде в історію як Президент, який повернув державі Єдину Помісну Церкву. Радий, що молоді покоління зростатимуть на вірі єдиної української церкви.Це - наша перемога!», – сказав Ігор Гундич.

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :