Понеділок, вересня 24, 2018
   
Text Size

БЮДЖЕТНІ ТА ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ, ПРИЙНЯТТЯ СТАТУТУ «ВОДОКАНАЛУ» ТА ПОЛОЖЕНЬ РАДИ, ДЕПУТАТСЬКІ ЗВЕРНЕННЯ, ГОСТРІ ДИСКУСІЇ

13. 09.2018р.четвер. Проголосувавши за порядок денний з 32 питань депутати Радомишльської міської ради приступили до роботи.

Депутати внесли зміни до бюджету громади та затвердили рішення виконавчого комітету.

Більшістю голосів проголосували за перейменування вулиці Отамана Мордалевича на Вокзальну. Таким чином більшість зі складу народних обранців погодилася з ініціативою групи мешканців вулиці щодо вокзалу, якого зроду віку у Радомишлі не було, як і не було і немає й самої залізниці.

Нагадаємо, що Ю.Мордалевич під час української революції 1917-1922 рр. був дивізійним комендантом українського військового корпусу, помічником Радомисльського повітового коменданта УНР, помічником повітового комісара Директорії, керівником повстанчого комітету на Радомишльщині, командувачем Першої Повстанчої групи. Тож за Законом «ПРО ПРАВОВИЙ СТАТУС ТА ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ УЧАСНИКІВ БОРОТЬБИ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ У XX СТОЛІТТІ»№ 314-VIII від 9 квітня 2015 року він безумовно входить до когорти учасників боротьби за незалежність України, пам’ять про яких підлягає вшануванню.

Гострі дискусії розгорілися під час обговорення проекту рішення щодо надання земельної ділянки в оренду для розміщення МАФу (об’єкту малої архітектурної форми) у центрі міста, сквері біля приміщення теперішнього «Телекому».

Окремі депутати   наголошували , що посадовці міської ради порушили процедурні норми при підготовці рішення. Інші вказували на недопустимІсть забудови центральної частини та рекреаційної зони міста кіосками та іншими тимчасовими спорудами. У підсумку за пропозицією головуючого на сесії Володимира Тетерського питання було зняте з порядку денного для опрацювання групою депутатів.

Депутати повторно розглянули Статут міського комунального підприємства «Водоканал» та прийняли документ з врахуванням їх поправок та змін.

Під час сесії також  було розглянуто та прийнято Перелік об’єктів ради, які підлягають приватизації, Положення про перейменування вулиць, скверів, інших об’єктів, про присвоєння звання «Почесний громадянин Радомишльської громади», затверджено низку розпоряджень міського голови.

У результаті чергової дискусії проект рішення ради з Правил благоустрою території Радомишльської міської ради теж був  знятий з порядку денного та відправлений на доопрацювання, щоб депутати мали змогу внести доповнення та поправки в документ.

У різному депутати Іван Пархомчук, Наталія Данилюк, Володимир Капранчук оприлюднили депутатські звернення по життєважливих проблемах своїх виборців, які повинна вирішити Радомишльська міська рада.

Сесія тривала майже три години.

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

У РАДОМИШЛІ В «ЗАМКУ «РАДОМИСЛЬ» ОЛЬГИ БОГОМОЛЕЦЬ ПЕРША ПАРА ЗАРЕЄСТРУВАЛА ШЛЮБ ЗА ДОБУ

Завдяки Ользі Богомолець наше місто Радомишль стає все відомішим на теренах України.

Відтепер не тільки у містах обласного підпорядкування Житомирщини - Житомирі та Коростені можна зареєструвати «Шлюб за добу», а й у нашому райцентрі.

Саме такий пілотний проект завдяки ініціативі Ольги Вадимівни стартував на території історико-культурного комплексу «Замок Радомисль.

"Його урочиста презентація та вручення свідоцтва про шлюб першій парі, яка вирішила скористатися новою послугою, відбулася за участі почесних гостей – заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олени Сукманової, начальника Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Мін’юсту Ірини Дубиківської, представників Головного територіального управління юстиції у Житомирській області та його керівника Олександра Грабара, міського голови Радомишля Володимира Тетерського"- ПОВІДОМЛЯЄ РУПОР ЖИТОМИРА ЧИТАЙ В ТЕМУ: «РАДОМИШЛЬ: ОЛЬГО ВАДИМІВНО, ДЯКУЄМО, ЩО ВИ У НАС Є!»

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :