Вівторок, жовтня 16, 2018
   
Text Size

У РАДОМИШЛЬСЬКІЙ МІСЬКРАДІ ДЕПУТАТИ РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ У ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ ПО ПІДГОТОВЦІ ДО ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ 13.09.2018р

Депутати Радомишльської міської ради у ході підготовки до 9 сесії 7 скликання, яка відбудеться 13 вересня, працюють у постійних депутатських комісіях.

10 вересня провела засідання комісія з питань соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, агропромислового комплексу, земельних відносин, природних ресурсів, охорони природного середовища та благоустрою.

Сьогодні, 11 вересня, депутати постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності, транспорту та постійної комісії з питань законності, правопорядку, прав громадян, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування розглядали питання порядку денного, які будуть виноситися на пленарне засідання ради.


Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

Скільки коштуватиме перевищення швидкості для водіїв?

Скільки коштуватиме перевищення швидкості для водіїв?

З 8 жовтня радари TruCam для контролю швидкості почали працювати у пілотному режимі і поки водіїв не будуть штрафувати за перевищення швидкості. А вже з 15 жовтня водіїв-порушників почнуть притягувати до відповідальності.

Перевищення швидкості на понад 20 км/год коштуватиме порушнику 255 гривень, на понад 50 км/год – 510 гривень. Наразі у поліції є повірених 25 радарів, їх кількість обіцяють збільшити.

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :