Понеділок, вересня 24, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬЩИНА ВІДСВЯТКУВАЛА ДЕНЬ ФІЗКУЛЬТУРНИКА І ДЕНЬ СЕЛА ПИЛИПОВИЧІ

м. Радомишль, Будинок культури. 7 вересня 2018 року.

Напередодні Дня фізичної культури і спорту відбулося зібрання спортсменів, тренерів ДЮСШ та організаторів спортивного руху в районі.

За активну громадську діяльність у галузі фізичної культури і спорту, вагомий особистий внесок у популяризацію здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту спортивний актив району було чисельний актив фізкультурників було нагороджено Почеснами грамотами районної державної адміністрації та районної і міської ради, Подяками та Грамотами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту міської громади.


село Пилиповичі Радомишльського району.

Громада села Пилиповичі відсвяткувала  свій  День села.

Велелюдне святкування відбулося у сільському клубі.

Громаду вітали добрим словом керівники Радомишльської міської ради, гості села та місцеві учасники художньої самодіяльності  разом з аматорами  Радомишльського Будинку культури святковим концертом.

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

ЧИ ВИЙДУТЬ АВТОПЕРЕВІЗНИКИ З ТІНІ?

Місцеві бюджети передбачили кошти на пільгове перевезення, від перевізників чекають легальних зарплат

Сьогодні, 19 вересня, відбулося засідання з автоперевізниками Житомирської області. Власників автобусів та маршруток в районах зібрали для того, або наголосити на необхідності легалізації справжньої заробітної плати водіїв та детінізації трудових відносин.

Наповнення місцевих бюджетів неможливе без чесного та соціально відповідального підприємництва. Про це говорили під час засідання в облдержадміністрації, на яке були запрошені автоперевізники області.

За словами директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики Юрія Прокопця, в області передбачено 22,4 млн грн з коштів місцевих бюджетів на автоперевезення пільгових категорій населення. Проте має бути двостороння співпраця. Не лише з бюджету відшкодування за проїзд пільговиків, але й наповнення місцевих бюджетів за рахунок легальних зарплат та робочих місць.

У разі виявлення порушень у автоперевізників трудових відносин будуть застосовані санкції. Начальник управління Держпраці вказав на важливість оформлення працівників, офіційній виплаті заробітнбої плати та попередив про майбутні перевірки- повідомляє oda.zt.gov.ua

 

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :