Понеділок, вересня 24, 2018
   
Text Size

ВІД СПОРУДИ РАДОМИШЛЬСЬКОЇ СТОМАТОЛОГІЧНОЇ ПОЛІКЛІНІКИ ВІДПАЛА ЧАСТИНА ЗОВНІШНЬО ЦЕГЛЯНОЇ СТІНИ. ФОТО

7.09.2018 Сьогодні  вранці від капітальної стіни приміщення, у якому розташована стоматологічна поліклініка, відпала її  цегляна частина  біля головного входу.

Руйнація сталася, вочевидь, від вібрації  грунту, яку викликала спецбудівельна  та автомобільна техніка, що працювала у безпосередній близькості зі спорудою по виконанню робіт для благоустрою прибудинкової території закладу та поруч на земляних роботах на приватному об'єкті колишньої швейної фабрики.

Проте  варто зазначити, що рано чи пізно такого сюрпризу варто було б чекати.

Ще у пострадянський період дерев'яні стіни приміщення поліклініки обклали додатковою цегляною стіною та облицювали плиткою. Однак будівельники виконали цю роботу недбало, не зв'язавши цегляну стіну з капітальною з деревини між собою металевими закладними, як того вимагають будівельні норми.

У результаті прихована від очей колишня недбалість призвела до сьогоднішніх наслідків.

Зауважимо, що на щастя постраждалих від руйнації немає.

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

НЕ ВИКЛАДАЙТЕ ФОТО СВОЇХ ДІТЕЙ У СОЦМЕРЕЖАХ

Уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба закликав батьків не викладати фото та інформацію про дітей у соцмережах.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook .

«Мені приємно бачити щасливі фото дітей, якими діляться батьки у соцмережах. Проте, хочу наголосити на небезпеці такого, здавалося б, «невинного» захоплення. Часто батьки власноруч допомагають зловмисникам. На жаль, не всі люди світу бажають добра нашим дітям. І, щоб убезпечити їх, не варто фотографуватися біля школи, де видно її назву, позначати місцезнаходження, зазначати прізвище та ім`я вашої дитини», - пише Микола Кулеба.

Він застерігає, що цю інформацію можуть використати зловмисники та нашкодити дитині.

 

 

 

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :