Понеділок, вересня 24, 2018
   
Text Size

ВІД СПОРУДИ РАДОМИШЛЬСЬКОЇ СТОМАТОЛОГІЧНОЇ ПОЛІКЛІНІКИ ВІДПАЛА ЧАСТИНА ЗОВНІШНЬО ЦЕГЛЯНОЇ СТІНИ. ФОТО

7.09.2018 Сьогодні  вранці від капітальної стіни приміщення, у якому розташована стоматологічна поліклініка, відпала її  цегляна частина  біля головного входу.

Руйнація сталася, вочевидь, від вібрації  грунту, яку викликала спецбудівельна  та автомобільна техніка, що працювала у безпосередній близькості зі спорудою по виконанню робіт для благоустрою прибудинкової території закладу та поруч на земляних роботах на приватному об'єкті колишньої швейної фабрики.

Проте  варто зазначити, що рано чи пізно такого сюрпризу варто було б чекати.

Ще у пострадянський період дерев'яні стіни приміщення поліклініки обклали додатковою цегляною стіною та облицювали плиткою. Однак будівельники виконали цю роботу недбало, не зв'язавши цегляну стіну з капітальною з деревини між собою металевими закладними, як того вимагають будівельні норми.

У результаті прихована від очей колишня недбалість призвела до сьогоднішніх наслідків.

Зауважимо, що на щастя постраждалих від руйнації немає.

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

У РАДОМИШЛІ В «ЗАМКУ «РАДОМИСЛЬ» ОЛЬГИ БОГОМОЛЕЦЬ ПЕРША ПАРА ЗАРЕЄСТРУВАЛА ШЛЮБ ЗА ДОБУ

Завдяки Ользі Богомолець наше місто Радомишль стає все відомішим на теренах України.

Відтепер не тільки у містах обласного підпорядкування Житомирщини - Житомирі та Коростені можна зареєструвати «Шлюб за добу», а й у нашому райцентрі.

Саме такий пілотний проект завдяки ініціативі Ольги Вадимівни стартував на території історико-культурного комплексу «Замок Радомисль.

"Його урочиста презентація та вручення свідоцтва про шлюб першій парі, яка вирішила скористатися новою послугою, відбулася за участі почесних гостей – заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олени Сукманової, начальника Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Мін’юсту Ірини Дубиківської, представників Головного територіального управління юстиції у Житомирській області та його керівника Олександра Грабара, міського голови Радомишля Володимира Тетерського"- ПОВІДОМЛЯЄ РУПОР ЖИТОМИРА ЧИТАЙ В ТЕМУ: «РАДОМИШЛЬ: ОЛЬГО ВАДИМІВНО, ДЯКУЄМО, ЩО ВИ У НАС Є!»

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :