Понеділок, вересня 24, 2018
   
Text Size

ВІД СПОРУДИ РАДОМИШЛЬСЬКОЇ СТОМАТОЛОГІЧНОЇ ПОЛІКЛІНІКИ ВІДПАЛА ЧАСТИНА ЗОВНІШНЬО ЦЕГЛЯНОЇ СТІНИ. ФОТО

7.09.2018 Сьогодні  вранці від капітальної стіни приміщення, у якому розташована стоматологічна поліклініка, відпала її  цегляна частина  біля головного входу.

Руйнація сталася, вочевидь, від вібрації  грунту, яку викликала спецбудівельна  та автомобільна техніка, що працювала у безпосередній близькості зі спорудою по виконанню робіт для благоустрою прибудинкової території закладу та поруч на земляних роботах на приватному об'єкті колишньої швейної фабрики.

Проте  варто зазначити, що рано чи пізно такого сюрпризу варто було б чекати.

Ще у пострадянський період дерев'яні стіни приміщення поліклініки обклали додатковою цегляною стіною та облицювали плиткою. Однак будівельники виконали цю роботу недбало, не зв'язавши цегляну стіну з капітальною з деревини між собою металевими закладними, як того вимагають будівельні норми.

У результаті прихована від очей колишня недбалість призвела до сьогоднішніх наслідків.

Зауважимо, що на щастя постраждалих від руйнації немає.

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

ЧИ ВИЙДУТЬ АВТОПЕРЕВІЗНИКИ З ТІНІ?

Місцеві бюджети передбачили кошти на пільгове перевезення, від перевізників чекають легальних зарплат

Сьогодні, 19 вересня, відбулося засідання з автоперевізниками Житомирської області. Власників автобусів та маршруток в районах зібрали для того, або наголосити на необхідності легалізації справжньої заробітної плати водіїв та детінізації трудових відносин.

Наповнення місцевих бюджетів неможливе без чесного та соціально відповідального підприємництва. Про це говорили під час засідання в облдержадміністрації, на яке були запрошені автоперевізники області.

За словами директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики Юрія Прокопця, в області передбачено 22,4 млн грн з коштів місцевих бюджетів на автоперевезення пільгових категорій населення. Проте має бути двостороння співпраця. Не лише з бюджету відшкодування за проїзд пільговиків, але й наповнення місцевих бюджетів за рахунок легальних зарплат та робочих місць.

У разі виявлення порушень у автоперевізників трудових відносин будуть застосовані санкції. Начальник управління Держпраці вказав на важливість оформлення працівників, офіційній виплаті заробітнбої плати та попередив про майбутні перевірки- повідомляє oda.zt.gov.ua

 

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :