Інструменти
Шрифти

Наталія Ярмолюк, донька Микола Ярмолюка – автора понад  30 книг, редактора газети «Зоря Полісся» та власної «Радомисль», відомого на теренах Житомирщини та України  письменника пішла по  стопах  свого  батька, презентувавши  нещодавно вже другий власний твір.

 

«У новому та затишному приміщенні публічної бібліотеки-медіатеки 16 листопада відбулась презентація книги Наталії Ярмолюк «Дзвінок із минулого». Це не перший твір пані Наталії, попереду був ще один прозовий твір.

У 2002 році перші проби пера літератора-початківця  вилилися в збірку «Ти живеш на світі». А в кінці квітня цього року побачив світ новий творчий доробок авторки «Дзвінок із минулого», який присвятила своїм батькам Миколі Яковичу та Ользі Андріївні.

Книжка «Дзвінок із минулого» - щира й відверта сповідь про наше сьогодення, в якій авторка бажає бачити світ гармонійним, а людей у ньому людяними,  люблячими, співчутливими до чужої біди, до рідних людей, до рідного краю» – інформує radmr.gov.ua .

Герої цієї книжки прості люди, одинокі, яких зрадили найрідніші, але вони не втратили віри в людей. Більшість з них – це реальні люди.

Книжка має два розділи – «Зупини свій погляд» та «Сумне тепло осінні». Про кожен з них Наталія Миколаївна розповідала з особливою ніжністю, зачитувала короткі оповідання.

Присутні на зустрічі мали змогу задати питання авторці, подякувати за твір. Від вдячних слухачів та читачів пані Наталя отримала схвальні відгуки, квіти та побажання нових творчих успіхів.

Святкової атмосфери на презентації книги додавали Мар’яна Дацюк та ансамбль «Пісенне джерело» міського Будинку культури» -  зазначає видання.

Популярні новини міста