Вівторок, жовтня 16, 2018
   
Text Size

Радомишль: міст через річку Тетерів буде відремонтовано в строк

 

Микола Григорович-

депутат Житомирської обласної  ради від ВО «Батьківщина»:

я виконав обіцянку дану виборцям

Ще далекого 2003 року стало відомо, що технічний стан мосту через річку Тетерів у нашому місті Радомишль потребує негайного ремонту і зовсім не косметичного.

"Наразі весь район спостерігає, як будівельники щоденно демонтують зношене асфальтобетонне покриття проїжджої частини мосту, конструкції навісних пішохідних тротуарів, огороджувальних перил.

Проте мало кому відомо, як після виборів до обласної ради у жовтні 2015 року мені довелося виконувати один з наказів моїх виборців" – розповідає депутат Житомирської  обласної ради Микола Григорович.

Враховуючи інтерес мешканців району щодо ремонту мосту Микола Станіславович погодився дати інтерв’ю для Радомишль-інфо.

- Звісно, що реалії нинішнього життя політиків тепер такі, що їх добрі справи, передвиборні зобов’язання наодинці не вирішиш. Як відомо у перемоги багато батьків, а поразка - завжди сирота. Шлях до мети споконвіків не простий. А тому громада району повинна знати кожного, хто і як долучився до такої справи.

- Сьогодні Ви перший, хто розповість про свій особистий внесок. Вам напевно довелося стукати в двері самих різних високих кабінетів?

- Микола Григорович: «Ця проблема не сьогоднішня, а давня, з бородою. Вона була поза межею уваги останніх п’ятнадцять років. Бо обласне начальство з управління автомобільних доріг Житомирської області дислокувалося у Житомирі і їм було байдуже, а тутешнє дистанціювалося, мовляв то не їх проблематика - бачите, міст через річку - то є загальнодержавне майно і хай про нього турбується держава.

Так всі разом тихесенько спостерігали, час від часу обстежуючи технічний стан мосту і, мабуть, чекали з моря погоди допоки він зруйнується фізично.

У грудні 2014 року  було проведено обстеження цього об’єкту, який у народі здобув назву «мосту - вбивці», бо викинув на узбіччя у прірву не один вантажний та легковий автомобіль. Варто нагадати , що за останні десять років на ньому відбулись дванадцять дорожніх аварій, які забрали життя у декількох людей.

Перше що мною зроблено - попрохав надати матеріали обстеження мосту колишнього начальника відділу архітектури та містобудування райдержадміністрації Олега Романенка.

Вивчивши акти обстежень у грудні 2015 року відразу ж оприлюднив депутатський запит, долучивши відповідні документи та матеріали фотофіксації критичного стану конструкцій мосту, на сесії обласної ради до тодішнього голови обласної адміністрації Сергія Машковського.

Незабаром у підтримку озвученої мною нагальної потреби ремонту мосту голова Радомишльської районної ради Олександр Потієнко  ініціював прийняття на сесії районної ради звернення, яке проголосували депутати,   до керівництва обласної обласної ради та держадміністрації. За що я йому вдячний.

Невдовзі, побувавши на особистому прийомі тодішньої голови обласної ради Анжеліки Лабунської та заручившись її підтримкою ініціював зустріч з керівником департаменту обласної державної адміністрації Романом Крисюком, де озвучив це питання, що мало для нашого краю вагоме значення.

А вже у січні 2016 року мав зустріч з керівниками Управління автомобільних доріг Житомирської області та головними спеціалістами, які вже через декілька днів, 2 лютого 2016 року, прибули до міста.

Цього ж дня під час нашої зустрічі з керівництвом районної держадміністрації та районної ради шляховики повідомили приємні новину - «Укравтодором» виділено кошти для виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення поточного ремонту мосту через Тетерів.

Повертаючись до мого депутатського звернення уточню, що Сергій Машковський доручив  його розгляд  своєму заступнику - Геннадію Дмитренку. Утім чиновник такого рангу з першого разу спробував обійтися формальною відпискою для депутата.

Довелося повторно звертатись до нього письмово та особисто зустрічатись. Пам’ятаю, моя розмова з ним була тяжкою, але ми знайшли спільний підхід для вирішення проблеми.

Зазвичай я звик довіряти людям. Таким чином на той час подумав, що мої намагання вже віншуються, що крига скресла.

Однак сталося не так, як гадалося. В області дуетом пройшла одночасна зміна керівників державної виконавчої та представницької влади. Губернатором був призначений Ігор Гундич, а головою облради обраний Володимир Ширма.

Нові керівники, звичайно, не мали найменшої уяви про мої депутатські проблеми, котрі були поставлені мною перед їх попередниками. Кажуть, що в одну і ту ж воду не можна увійти двічі, але мені довелося розпочинати все з початку. Саме тому виникла необхідність донести новопризначенцям попередню інформацію та знайти їх підтримку.

- А чому все - таки питання ремонту мосту зависло у 2017 році?

Микола Григорович:

- Тому, що знову прийшлося топтати ту ж саму стежку, в ті ж самі високі кабінети, але вже по новому колу та вирішувати все з початку з новим керівництвом області.

У грудні 2017 року знову письмово звернувся до голови облдержадміністрації І.Гундича та голови обласної ради В.Ширми.

У січні 2018 року отримав позитивну відповідь від облдержадміністрації та заступника начальника Служби автомобільних доріг Житомирської області.

Додам, що мені довелося ще не раз зустрічатись з керівниками різних рівнів та рангів від котрих залежало бути чи не бути ремонту такої важливої для міста споруди.

Проте попри все, бачимо, що мої депутатські зусилля не були марними. Їх результат - нарешті у липні поточного року ремонт мосту розпочався - підводить  підсумок Микола Станіславович.

- Що ж, відома істина - дорогу здолає той, хто йде, в черговий раз зайшла своє підтвердження.

Залишається побажати Вам і в подальшому принципово захищати інтереси мешканців громади – своїх виборців та не відступати від виконання  передвиборних обіцянок.

 

в тему: "У РАДОМИШЛІ ВИСУВАНЕЦЬ «БАТЬКІВЩИНИ» МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ СПРОБУЄ ПІДНЯТИСЯ НА ЧЕРГОВУ ПОЛІТИЧНУ ВЕРШИНУ"

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

РАДОМИШЛЬЩИНА: ШАХРАЇ ОБІБРАЛИ ПЕНСІОНЕРКУ НА 30 тис грн

Упродовж минулої доби двоє літніх жителів Житомирщини постраждали від непроханих гостей, які під різними приводами потрапили в оселі пенсіонерів і обібрали їх. Поліція закликає до обережності та уважності у спілкуванні з незнайомцями.

Одна з них у  с. Ірші Радомишльського району, де  позбиткувались над 81-річною місцевою жителькою. Увійшовши до її будинку під приводом обміну грошей, незнайомки заволоділи усіма збереженнями пенсіонерки – понад 30 тис. гривень в українських гривнях та іноземній валюті.

Обидві заяви належним чином зареєстровані та за фактами відповідно крадіжки (ст.185 ККУ) та шахрайства (ст.190 ККУ) розпочаті кримінальні провадження, у рамках яких поліція встановлює особи негідниць і їх міс цезнаходження.

Водночас правоохоронці звертаються до громадян із наполегливим закликом не довіряти незнайомим людям, які під різними приводами і називаючись представниками офіційних структур та організацій намагаються потрапити в оселю пенсіонерів й будь-що заволодіти їх грошовими збереженнями. Не впускайте до своїх домівок незнайомців. Скажіть, що розмовляти з ними ви будете у присутності ваших дітей, сусідів або й навіть дільничного офіцера. У жодному разі не погоджуйтесь на проведення будь-яких робіт або прийняття запропонованих послуг, на пропозиції обміну валюти або «старих» купюр на «нові» та не демонструйте невідомим візитерам наявність у вас готівкових коштів. Шановні громадяни! Не забудьте ознайомити з елементарними правилами безпеки ваших літніх батьків, які проживають окремо, та зобов’яжіть їх телефонувати вам у разі виникнення будь-якої підозрілої ситуації.

Відділ комунікації поліції

 

 

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :