Інструменти
Шрифти

19 листопада 2018 в приміщенні Білокриницької ЗОШ    на урочистій лінійці начальник Радомишльського відділення поліції підполковник поліції  Дмитро Нікурадзе та інспектор з ювенальної превенції старший лейтенант поліції Осадча О.С. подяками та солодкими подарунками відзначили трьох учнів Білокриницької ЗОШ, які допомогли поліцейським  в оперативному затриманні чоловіка, який намагався заволодіти чужим автомобілем.

 

Максим Петренко та Вікторія Бурковська навчаються у 7 класі, а їх товариш Денис Подмарьов у 8 класі Білокриницької ЗОШ. Того вечора, 13 листопада 2018 року, діти, повертаючись додому, побачили, як чоловік намагався потрапити через вікно у хату літньої односельчанки. Діти не розгубились а відразу кинулись до двору, закрили хвіртку, аби чужинець не зміг втекти і почали кликати дорослих на допомогу. Спільними зусиллями жителів села та поліції, незнайомця, який виявився жителем Сумщини, затримали. Нині йому за скоєне загрожує кримінальна відповідальність.

- Молодці, що не розгубилися, не залишилися байдужими до чужої біди і при цьому правильно відреагували на ситуацію: повідомили про неї дорослим та створили перешкоду, аби порушник не зміг втекти до прибуття поліції, - наголосив Дмитро Нікурадзе під час нагородження.

За інформацією Анни Тарасюк

Популярні новини міста