Інструменти
Шрифти

Віднині  право здійснювати підприємницьку  діяльність по вивезенню  твердих побутових відходів зможуть лише суб’єкти підприємницької діяльності, що  приймуть  участь у конкурсі, який організовує виконавчий комітет Радомишльської міської ради, і виграють його.

Така норма введена рішення сесії від 25 жовтня 2018 року  № 400 «Про визначення послуги з вивезення побутових відходів окремою комунальною послугою, право на здійснення якої виборюється на конкурсних засадах»

Нагадаємо, що наразі у Радомишлі  надають зазначені  послуги два суб’єкти: міське комунальне підприємство, яке має відповідну добре оснащену технічну та матеріальну базу. Саме сюди в останнє десятиріччя спрямували майже 10 млн. грн дотаційного  фінансування з міського бюджету для придбання 2-х нових тракторів,  нового сміттєвоза  на базі автомобіля «Камаз», сучасних сміттєвих контейнерів  та  інших технічних засобів.

Однак, оснастивши підприємство всім необхідним, укомплектувавши його технічними засобами та кваліфікаційними кадрами,  справу закрутили так, що  у виконанні послуги з вивезення побутових відходів  у  райцентрі, як не дивно, йому  чомусь   відведена другорядна  роль  на задвірках.

  На відміну  від комунальників приватне «Житлоремсервіс-9», що  має всі  ознаки квазіутворення з символічним статутним фондом, не   маючи,  окрім старого сміттєвоза і метра власної виробничої бази, майстерень, гаражів, адміністративного приміщення, експлуатуючи безкоштовно міські комунальні контейнери і майданчики, здійснює левову частку перевезень  твердих побутових відходів у Радомишлі.

Зауважимо, що участь «Житлоремсервіс-9», яке здійснює надання послуг населенню та окремим юридичним особам з  2009 року дуже і дуже сумнівна і лежить на совісті тодішніх посадовців міськради, що  готували та  протягували для ухвалення депутатами  сесійне  рішення .

Зауважимо, що місто  вже  в недалекій перспективі буде освоювати нові технології. Сміттєві баки щезнуть разом зі  смородом з них. Їх сховають під землю. Новий комунальний  сміттєвоз  адаптований до  роботи з підземними  контейнерами.

В тему: Перші підземні сміттєві контейнери, які було встановлено у Вінниці, вже використовуються за призначенням.

images 2

 

Популярні новини міста