Інструменти
Шрифти

Перше засідання конкурсної комісії з проведення  обласного конкурсу «Краща спортивна громада Житомирщини» відбулось в обласній раді 30 жовтня.

Члени комісії разом із головою конкурсної комісії, головою обласної ради Володимиром Ширмою розглянули подані заявки на конкурс.

Загалом  виявили бажання позмагатись за звання кращої спортивної громади 15 об’єднаних громад та 4 сільські ради. Серед претендентів є і наша – Радомишльська громада.

 

Більшістю голосів члени комісії підтримали пропозицію голови облради відвідати громади, які по рейтингових показниках претендують  на перемогу. Остаточне рішення буде прийнято на наступному засіданні конкурсної комісії.

Зауважимо, що у Радомишлі  до таких відвідин завжди готові. А дже у громаді є вагомі здобутки у спорті, як у особистому так і в командному заліках. Зокрема, добре розвинута комунальна  спортивна інфраструктура  та матеріальна база. Є талановиті тренери, власна міська ДЮСШ. Варто нагадати, що нині проводиться масштабна реконструкція  по осучасненню спортивного комплексу  та  міського стадіону, ведеться активна робота по популяризації здорового способу  життя .

Популярні новини міста