Інструменти
Шрифти

«ТОВ “МалинЕнергоінвест” вимушено призупинив роботу котелень
27 жовтня, о сьомій ранку, послугу централізованого теплопостачання ТОВ «Малин Енергоінвест» було вимушене тимчасово призупинити через штучно створену проблему з постачанням газу. Тобто усі шість котелень зупинили свою роботу. А це означає добровільне відключення усіх діючих котелень по вул. Лисенка, Володимирській, Машинобудівників, Барміна, Гагаріна» - повідомляє Інфо-Малин, читай детально ТУТ
У той же час проблеми малинчан викликають у радомишлян лише посмішку.

У Радомишлі власники квартир ще 15 років тому отримали можливість мати гарячу воду, або ж розпочинати опалювальний сезон своєї квартири самостійно у пору і день коли їм заманеться. Для цього достатньо лише натиснути кнопку індивідуального опалювального котла у кожній з майже 1000 квартир міського житлового фонду.
У свій час малинчани так і не дочекалися манни небесної - державних дозволів та нормативних документів на встановлення автономних котлів у квартирах та зберегли централізоване опалення.
Натомість у Радомишлі у період головування у місті Володимира Капранчука було прийняте безпрецедентне рішення попри заборону державних інституцій встановити повсюдно автономні опалювальні котли та закрити всі котельні централізованого опалення житлового фонду.
Нагадаємо, що вартість опалення власної квартири від індивідуального котла у рази нижча у порівнянні з централізованим теплопостачанням.

Компонент коментарів CComment

Популярні новини міста