Понеділок, липня 16, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬСЬКІ ТЕЛЕКОМІВЦІ ТАКИ ПРИБРАЛИ ОДИН З СВОЇХ «ШЕДЕВРІВ» З ТРОТУАРУ У ЦЕНТРІ МІСТА, ІНШИЙ, ГЛИБОКО ВКОПАНИЙ, СТОЇТЬ

«Простір, комфорт міста формують не тільки влада та його мешканці. Бізнес також має бути у цьому партнером.

Утім прогулюючись у центральній частині Радомишля ми наражаємося на речі, які несумісні не тільки з погляду архітектурної культури, а є небезпечними для містян.

Дивуєшся, коли бачиш будівельний шедевр Радомишльських телекомівців посеред тротуару між районною аптекою та колишнім побуткомбінатом. Вже декілька років поспіль височіє надбудова оглядового колодязя над тротуарною поверхнею. Хто помітив – обійде пастку, а для того, хто заґавився можуть бути плачевні наслідки.

Хто знає скільки там людей перечепилося та отримали травми ? Ніхто судитися з такою структурою не буде – не під силу» - писала Радомишль-інфо, у поле зору якої попав цей «будівельний шедевр», що вимостили декілька років до того посеред тротуару телекомівці, ще 2 жовтня 2017 року. Читай ТУТ

«РАДОМИШЛЬСЬКИЙ ТЕЛЕКОМ : ПАРТНЕРСТВО ЧИ ЛИШЕ БІЗНЕС? ФОТО»

Звичайно, що тутешнє начальство зв’язківців бачило і читало публікацію, але нинішня тотальна безкарність, не тільки на місцевих рівнях, породжує таку ж системну бездіяльність. Ми прямуємо у Європу. Чи прийшло б у голову комусь з європейців зліпити щось подібне у себе на пішохідній ділянці у самісінькому центрі міста?

Наші телекомівці після критики готувалися до демонтажу квазі-споруди 8 місяців поспіль, а перехожі тим часом продовжували спотикатися та ризикувати своїм здоров’ям. І ось, як свідчать продавці з кіосків, що розташовані поруч, зв’язківці нещодавно таки демонтували свій витвір. Люк та бетон оглядового колодязя відтепер  не височать над поверхнею афальту тротуару, а зрівнялися з  нею.

Хто і що вплинуло на телекомівців наразі невідомо.

Проте інший «шедевр» - обшарпаний дерев’яний стовп, встановлений самочинно без будь-якої будівельної документації, погодженої містом, продовжує залишатися посеред тротуару вулиці Великої Житомирської.

Депутат міської ради Володимир Капранчук каже, що на початку осені 2017 року направив депутатське звернення до Радомишльської міської ради  щоб привернути увагу державної та місцевої влади, комунальної та архітектурної інспекції щодо порушення чинного законодавства та нормативних документів щодо будівництва окремих об’єктів у місті Радомишль з проханням зреагувати на скарги містян та перенести стовп на обочину тротуару.

Тодішній заступник міського голови Зоя Міхненко надіслала депутату відповідь, що звернення направлено до тутешнього керівництва телекому для реагування. Тобто, замість складання припису, все було зроблено навиворіт - на кого скаржаться  тому й направлено чолобитну для розгляду, що категорично неприпустимо згідно Закону «Про звернення громадян».

Проте йшов час, а стовп стояв. Довелося депутату самому відвідати телекомівське начальство. Однак від нього, окрім невдоволеної тиради про зайнятість, величезне навантаження і купу роботи ніяких обіцянок, чи запевнень він не почув. Добре вкопаний стовп стоїть і нині на своєму місці.

Знову ж таки відчуття безкарності за порушення державних чинних норм і Законів дозволяє посадовцям перебувати у стані бездіяльності.

То може міській інспекції з благоустрою пора сказати своє слово ?

А можливо було б краще стовп перенести під двері начальства Житомирської філії ПАТ Укртелеком, чи столичного офісу ПАО «Укртелеком»?

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

РАДОМИШЛЯНАМ, ЯКІ УХИЛЯЮТЬСЯ ВІД СПЛАТИ АЛІМЕНТІВ, ВАРТО БУТИ НАПОГОТОВІ

На Житомирщині вже є приклад примусових робіт.

У Новоград-Волинському районі п'ятеро батьків відпрацьовували аліменти на суспільно корисних роботах.

Про це поінформувало ГУ юстиції області 6 липня. "Сьогодні уже маємо конкретні приклади того, коли гроші після таких робіт повертаються дітям. У Новоград-Волинському районі п’ятеро батьків змушені були за постановою суду відпрацювати по 120 годин кожен, а фронт робіт їм визначив орган місцевого самоврядування.

Зароблені кошти, що становлять лише частину від загальної заборгованості, після відрахування податків будуть перераховані їхнім дітям", – йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, 3 липня цього року у другому читанні та в цілому Верховна Рада ухвалила другий пакет законопроектів, розроблений в рамках ініціативи Міністерства юстиції України #ЧужихДітейНеБуває. Його реалізація не лише посилює відповідальність неплатників аліментів, а й формує інститут відповідального батьківства

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :